'KV Kortrijk wil opnieuw bij Antwerp shoppen'

door
'KV Kortrijk wil opnieuw bij Antwerp shoppen'

KV Kortrijk begon aan het seizoen met een behoorlijk smalle kern, maar met een vier op negen vallen de resultaten tot dusver redelijk mee. Desondanks beseffen de Kerels wel dat extra versterking mogelijk geen overbodige luxe is en daarvoor gingen ze deze zomer al aankloppen bij Antwerp, waar ze Dorian Dessoleil wegplukten. Mogelijk doen ze dat kunstje nog eens over.


Er lopen immers nog wel een aantal overbodige spelers rond op de Bosuil, want Mark van Bommel was onverbiddelijk en stuurde de jongens die hij niet nodig heeft naar de B-kern. Eén van de slachtoffers van die strenge politiek was Alexis De Sart, die terugkeerde na een uitleenbeurt aan OH Leuven. De middenvelder kon Van Bommel niet overtuigen en werd snel doorgestuurd.

Volgens Het Nieuwsblad wil KV Kortrijk de 25-jarige nu een uitweg bieden. Antwerp wees het eerste bod uit West-Vlaanderen echter wel af, maar dat zou KVK niet afschrikken. Ze drukken door voor zijn komst en hopen nog een akkoord te vinden. De Sart staat sinds 2019 onder contract bij Antwerp en was in het verleden ook actief bij Standard en STVV.

BROER JULIEN
Als hij ook effectief in Kortrijk zou belanden, zou De Sart in de voetsporen treden van zijn oudere broer Julien. Die was immers van 2018 tot 2021 aan de slag in het Guldensporenstadion. Hij wist er zijn carrière nieuw leven in te blazen en versierde vorige zomer een transfer naar AA Gent, waar hij inmiddels een sleutelspeler is. Alexis zal hopen dat hij hetzelfde kan doen.

LEES OOK: Slaat STVV nog een grote transferslag?

Zou dat een goede transfer zijn van KVK?

Meest recent

De Bruyne velt eerste oordeel over impact Garcia

Kevin De Bruyne speelde een sobere partij tegen Liechtenstein. De middenvelder van Napoli scoorde ...

12
12
Garcia lyrisch: twee Duivels maken gigantische indruk

De Rode Duivels wonnen met 0-6 van Liechtenstein. Het was een oefenpotje tegen een tegenstander die ...

20
20
Explosieve dag bij Anderlecht: valt bestuur straks uit elkaar?

RSC Anderlecht gaat grote veranderingen doorvoeren. De Raad van Bestuur komt vandaag samen en de ...

81
81
Tielemans bejubelt mede-Duivel: "Hij was héél goed"

Youri Tielemans werd begin deze week aangeduid als de nieuwe vaste aanvoerder van de Rode Duivels. ...

144
144
Fofana doet straffe onthulling na Duivelse glansprestatie

De Rode Duivels zijn een potentiële smaakmaker rijker. Malick Fofana startte donderdag in ...

122
122
Kranten vernietigend: één grandioze buis na zege Duivels

De Rode Duivels hebben donderdagavond gedaan wat moest op het veld van Liechtenstein. Zoals verwacht ...

432
432
WK-kwali's: afgang voor Duitsland, Oranje maakt dure slipper

Niet alleen de Rode Duivels kwamen donderdagavond in actie, ook elders in Europa stonden ...

298
298
Geen genade: Tielemans regisseert België naar monsterzege

In hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 hebben de Rode Duivels donderdagavond brandhout gemaakt ...

203
203
D-Day Anderlecht: Renard na nog geen jaar op straat?

RSC Anderlecht staat vrijdag voor een D-Day. Op de Raad van Bestuur zal onder meer het ontslag van ...

811
811
'Trainersbom in Nederland: Van Bommel grote kandidaat'

De eerste interland-break van het seizoen is begonnen en dat leidt traditiegetrouw ook tot de eerste ...

276
276
Afval bij Rode Duivels: één speler genadeloos afgemaakt

In hun queeste om een ticket voor het WK 2026 te veroveren, hielden de Rode Duivels donderdagavond ...

293
293
Mitrovic stinkend rijk na last-minute transferschok

In de grote Europese voetballanden zit de zomerse transferperiode er alweer op, maar in ...

415
415
'Club en Gent akkoord: transferprijs Skoras bekend'

Terwijl het transfergeweld in de grote Europese voetballanden inmiddels is gaan liggen, kunnen de ...

1360
1360
Onbegrip voor keuze Garcia: "Wat moet hij nog meer doen?!"

Donderdagavond nemen de Rode Duivels het op tegen Liechtenstein in de kwalificatiecampagne voor het ...

422
422
'Lammens krijgt meteen groot transfernieuws bij United'

Vlak voor het sluiten van de zomerse mercato in Engeland, wist Senne Lammens zijn droomtransfer naar ...

531
531
Joos en Hein ly-risch over Duivel: "Hij wordt dé ster"

In de kwalificatiecampagne voor het WK 2026 nemen de Rode Duivels het donderdagavond op tegen ...

379
379
Opstelling Duivels: één verrassing en spectaculaire voorlinie

De Rode Duivels hervatten donderdagavond hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026. Op het veld van ...

414
414
Vandenhaute stevig afgerekend: "Het was een ramp"

Waar een groot deel van de aanhang van RSC Anderlecht al ruime tijd om vroeg, hebben ze maandag ook ...

1033
1033
Penalty-debacle bezorgt Jonge Duivels ijskoude douche

De Belgische beloften zijn met een dure slipper aan hun kwalificatiecampagne voor het EK 2027 ...

249
249
'Genk vloekt luidop: Standard trekt stekker uit transfer'

De zomermercato is in België nog eventjes geopend, verschillende clubs proberen dan ook nog een ...

542
542
Kapiteinsdebat bij Duivels: "Verbazend dat hij het niet is"

De Rode Duivels hervatten donderdagavond hun kwalficatiecampagne voor het WK 2026. Daags voor de ...

361
361
Courtois velt Lammens-oordeel: waarschuwing komt hard aan

Senne Lammens heeft zijn droomtransfer beet. De doelman maakte afgelopen seizoen veel indruk bij ...

461
461
Fabio Silva maakt zich onsterfelijk belachelijk

Fabio Silva heeft een verleden bij RSC Anderlecht. Deze zomertransferperiode maakte de Portugese ...

156
156
'Transferbom bij AA Gent: miljoenendeal bij Club Brugge'

Gaat AA Gent nog een opvallende transfer afronden? Die kans is bestaande, want ze zouden nog een ...

1713
1713
Sensatiedeal: KRC Genk haalt “monster” in huis

KRC Genk zag met Tolu Arokodare de aanvalsleider van vorig seizoen vertrekken en bijna moest het ook ...

666
666

Meer sportnieuws