'KV Kortrijk wil opnieuw bij Antwerp shoppen'

door
'KV Kortrijk wil opnieuw bij Antwerp shoppen'

KV Kortrijk begon aan het seizoen met een behoorlijk smalle kern, maar met een vier op negen vallen de resultaten tot dusver redelijk mee. Desondanks beseffen de Kerels wel dat extra versterking mogelijk geen overbodige luxe is en daarvoor gingen ze deze zomer al aankloppen bij Antwerp, waar ze Dorian Dessoleil wegplukten. Mogelijk doen ze dat kunstje nog eens over.


Er lopen immers nog wel een aantal overbodige spelers rond op de Bosuil, want Mark van Bommel was onverbiddelijk en stuurde de jongens die hij niet nodig heeft naar de B-kern. Eén van de slachtoffers van die strenge politiek was Alexis De Sart, die terugkeerde na een uitleenbeurt aan OH Leuven. De middenvelder kon Van Bommel niet overtuigen en werd snel doorgestuurd.

Volgens Het Nieuwsblad wil KV Kortrijk de 25-jarige nu een uitweg bieden. Antwerp wees het eerste bod uit West-Vlaanderen echter wel af, maar dat zou KVK niet afschrikken. Ze drukken door voor zijn komst en hopen nog een akkoord te vinden. De Sart staat sinds 2019 onder contract bij Antwerp en was in het verleden ook actief bij Standard en STVV.

BROER JULIEN
Als hij ook effectief in Kortrijk zou belanden, zou De Sart in de voetsporen treden van zijn oudere broer Julien. Die was immers van 2018 tot 2021 aan de slag in het Guldensporenstadion. Hij wist er zijn carrière nieuw leven in te blazen en versierde vorige zomer een transfer naar AA Gent, waar hij inmiddels een sleutelspeler is. Alexis zal hopen dat hij hetzelfde kan doen.

LEES OOK: KV Kortrijk doet goede zaak, RSCA Futures geeft zege weg

Zou dat een goede transfer zijn van KVK?

Meest recent

Hoog bezoek in Cegeka Arena, opstellingen Genk-KVM bekend

KRC Genk krijgt zondag de kans om de heenronde van de reguliere competitie af te sluiten op de ...

2
2
Reactie Lukaku zegt alles: Noa Lang verbaast Italië

Hoewel het nog steeds Rode Duivels Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne moet missen, boekte SSC Napoli ...

16
16
TU: 'Anderlecht wil peperdure spits, transfers Mokio én Duranville'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

144
144
Ajax zakt weg: experts vrezen Anderlecht-scenario

RSC Anderlecht was misschien wel tientallen jaren lang de nummer één in België. ...

78
78
Van der Elst ontploft: media krijgen flinke veeg

Franky Van der Elst is een zeer gerespecteerde ex-voetballer en nuchtere analist. De voormalige ...

76
76
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

40
40
België verliest RSCA-talent: VS slaat keihard toe

Anno 2025 hebben spelers steeds vaker de keuze tussen verschillende nationale ploegen omwille van ...

86
86
Club NXT in shock: De Roeck krijgt geen lijn in ploeg

Club NXT is het kneusje van de Challenger Pro League. De komst van Jonas De Roeck als trainer heeft ...

236
236
Helemaal geen RSCA? Frutos laat bommetje vallen

Bij RSC Anderlecht verdedigde Olivier Renard in de weekendkranten zijn beleid. Uiteraard bekeek hij ...

289
289
Vrancken vol lof over coach: "Hij doet het heel goed"

Bij STVV nemen ze het dit weekend op tegen OH Leuven. De Truienaars staan bijzonder knap vierde, OHL ...

46
46
Hasi zet spelers op scherp: Club en Union als waarschuwing

RSC Anderlecht speelt dit weekend op het veld van La Louvière. Paars-Wit wil daar verdergaan ...

96
96
‘Duitsland ontploft: Kompany bereidt schoktransfer voor’

Kompany zet München op stelten: titel, trofee, en een recordstart die héél Europa ...

299
299
Kompany schittert bij Bayern: 'Leerde ik bij Anderlecht"

Vincent Kompany doet het voortreffelijk bij Bayern München. De coach van de Duitse topclub ...

239
239
Standard en AA Gent: beter of niet? De verrassende tussenbalans

Standard en AA Gent kregen via bepaalde kanalen dit seizoen al wat lof. Maar is dat wel terecht? Na ...

99
99
'Engeland op stelten: Club Brugge flirt met droomtransfer'

Club Brugge droomt al maanden van Million Manhoef – en nu lijkt die droom plots iets minder ...

600
600
Broos na forse kritiek op Garcia: "Komaan zeg, nonsens!"

Rudi Garcia kreeg stevige kritiek te verwerken. De bondscoach was het beu en weigerde een interview ...

144
144
Anderlecht staat op: twee 'nieuwelingen' trekken de kar

Bij RSC Anderlecht was de zomermercato geen gigantisch succes. Het zijn vooral twee ...

245
245
Fink ziet enorme weelde: "Hij is de toekomst van KRC Genk"

KRC Genk hoopt met een zege tegen KV Mechelen dit weekend de top zes binnen te sluipen. Thorsten ...

204
204
Seys en Vanaken zien 'probleem': "Wel vaker in België"

Hans Vanaken haalde de heel moeizame driepunter binnen voor Club Brugge. De ervaren middenvelder ...

230
230
Anderlecht herleeft dankzij één onverwachte kracht

RSC Anderlecht hoopt eindelijk de weg naar boven te hebben gezet. De zege tegen Club Brugge zorgde ...

400
400
Hayen ziet gelijkenis tussen Club Brugge en Union

Sexy is het niet wat Club Brugge laat zien in de Jupiler Pro League. Het is wel zeer zakelijk en ...

195
195
Leko stelt vast: "Ooit waren we een goed team..."

AA Gent speelde 0-0 op het veld van KVC Westerlo. Het was zeker niet goed wat de Buffalo's op de mat ...

257
257
Gemengde geluiden bij Westerlo en Gent: "Teleurstelling"

AA Gent won een punt op het veld van KVC Westerlo. Het speelde een degelijke, maar dramatische ...

50
50
Vanaken sleurt zwoegend Club Brugge over de streep

Club Brugge hoopte de rug te rechten tegen Sporting Charleroi. Op de vorige speeldag verloren ze van ...

157
157
Lang opent zijn rekening en veegt CDK & co van de mat

In de Serie A stond met Napoli - Atalanta een duel op het programma dat in normale omstandigheden ...

93
93

Meer sportnieuws