Bij RSC Anderlecht krijgen de speler van eigen bodem de nodige speelkansen. Neerpede is en blijft garantie staan voor het laten doorstromen van talent. Eén van de spelers die het niet wist te redden ziet op termijn een terugkeer wel zitten.
LEES OOK: Charai tevreden: "Dat lukte ons vorig jaar niet"
Lapage brak niet door bij AnderlechtAmando Lapage kreeg even zijn kans bij Anderlecht, maar de centrale verdediger zette een stapje terug en trok naar Westerlo. Nadat hij er eerst weinig aan de bak kwam, bloeit de verdediger er dit seizoen helemaal open.
Lapage was nog niet klaar om voor een basisplaats te strijden in het Lotto Park. Hij wordt later dit jaar 22, waardoor het dus dringend tijd begon te worden dat hij aan de bak kwam. Dat gebeurt nu.
Ooit terug naar het Lotto Park?
Bij Westerlo is hij een vaste waarde en Lapage doet het goed. Bij DAZN vroegen ze aan de kleinzoon van Paul Van Himst of hij zichzelf ooit ziet terugkeren naar Anderlecht. Daar had hij een zeer duidelijk antwoord op.
Lapage geeft aan dat als Anderlecht ooit terug zou komen aankloppen, dat hij het heel moeilijk zou hebben om er ‘neen’ tegen te zeggen. Stiekem hoopt hij met veel meer bagage op een dag toch een basisspeler te worden bij de club waar hij zijn jeugdopleiding kreeg. Lapage wil nu vooral een sterk seizoen afwerken bij Westerlo, dat na een moeilijke start zeer goed bezig is in de Jupiler Pro League.
Claudio Reulens