Benson reageert op geruchten over Burnley

door
Benson reageert op geruchten over Burnley

De kans is best groot dat Manuel Benson de komende weken Royal Antwerp FC nog gaat verlaten. De flankaanvaller wil graag een volgende stap zetten. Het Engelse Burnley heeft alvast interesse in de speler.


Benson sprak in Het Laatste Nieuws over de geruchten omtrent Burnley. "Ze hebben eens gepolst. De interesse van Burnley is nu naar buiten gekomen, maar er zijn nog een paar clubs die hebben geïnformeerd. Ik heb trouwens ook gesprekken met Antwerp. Mijn contract loopt hier nog een jaar en er staat een optie in. Als er niks verandert, blijf ik gewoon mijn best doen", aldus de speler.

ANDERE CLUBS 

Vincent Kompany is al langer gecharmeerd door de kwaliteiten van de Antwerp-speler. Benson, die in het verleden voor 3 miljoen euro werd weggehaald bij KRC Genk, heeft volgens Transfermarkt.be een marktwaarde van 3 miljoen euro. Burnley heeft alvast de financiële middelen om dergelijke bedragen op tafel te gaan leggen, al was hun eerste voorstel (dat volgens onze bronnen ongeveer 1,5 miljoen euro bedroeg) te laag. Journalist Sasha Tavolieri meldt dat er een tweede bod werd gedaan, maar ook dat werd niet geaccepteerd. De onderhandelingen gaan verder.

Kompany wil dolgraag extra creativiteit aan de kern toevoegen en Manuel Benson is een concrete piste. De flankaanvaller, die als gegoten past in de voetbalvisie van de ex-trainer van Anderlecht, heeft nog maar één jaar contract op de Bosuil en ondanks het feit dat Mark van Bommel in hem een basisspeler ziet, is de kans groot dat Benson Antwerp gaat verlaten. Hij wil op zijn 25ste graag de stap naar het buitenland zetten. Hij werd vorige maand gelinkt aan Schalke 04, Lyon en Marseille, maar die clubs zijn tot op heden niet concreet. 

LEES OOK: 'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Gaat Benson vertrekken?

Meest recent

Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

0
0
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

47
47
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

94
94
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

65
65
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

29
29
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

163
163
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

217
217
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

276
276
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

67
67
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

367
367
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

291
291
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

400
400
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

196
196
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

88
88
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

193
193
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

72
72
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

390
390
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

582
582
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

89
89
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

296
296
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

246
246
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

518
518
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

456
456
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

728
728
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

596
596

Meer sportnieuws