'Club Brugge verstomd: Union schakelt Bayat in'

door
'Club Brugge verstomd: Union schakelt Bayat in'

Het bestuur van Club Brugge is momenteel druk in de weer op de zomerse transfermarkt. Om het middenveld te versterken heeft de landskampioen bijvoorbeeld zijn zinnen gezet op Casper Nielsen. Blauw-Zwart leek bereid om ver te gaan voor de sterkhouder van Union SG, maar het dossier kent nu een opvallende wending.


De belangstelling van Club Brugge in de Deen, die een bijzonder goed seizoen achter de rug heeft, is al tijdje bekend. En het dossier leek ook in een stroomversnelling te geraken. Donderdagmiddag meldde Union-voorzitter Alex Muzio namelijk dat een officieel bod was binnen gekomen. En volgens journalist Sacha Tavolieri was dat bod wel degelijk afkomstig van de landskampioen. De eerste aanbieding werd weliswaar geweigerd door Union, toch leek Blauw-Zwart de intentie te vertonen om door te drukken en alsnog een akkoord te bereiken.

Maar bij La Dernière Heure werpt men nu een ander licht op de zaak. De Waalse krant bevestigt dat de Bruggelingen een bod van 3.5 miljoen euro hebben neergelegd. Dat was zoals te verwachten te weinig voor de Unionisten, die zoveel mogelijk aan hun sterkhouder willen verdienen. En daarom zouden de Brusselaars een opvallende zet hebben gedaan. Zo zou Mogi Bayat van de club een mandaat hebben gekregen om de transfer te onderhandelen en een zo hoog mogelijke transfersom te bekomen.

CLUB TRAPT OP REM
Volgens LDH was men bij Club Brugge niet bepaald enthousiast over de actie van Union. De landskampioen wou veel liever rechtstreeks onderhandelen met de club en de entourage van Nielsen, zonder dat er teveel tussenpersonen betrokken waren. Bovendien heeft Bayat al een tijdje een bedenkelijke reputatie. Blauw-Zwart zou dan ook op de rem zijn gaan staan en naar verluidt zijn de onderhandelingen even 'on hold' gezet. Afwachten dus hoe het dossier verder evolueert, in ieder geval staat vast dat Nielsen deze zomer vertrekt uit het Dudenpark.

JOUW MENING TELT:
Club moet de hoofdprijs betalen voor Nielsen ...

Meest recent

'Union houdt hart vast: vertrek Sadiki krijgt vorm'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

17
17
'Transferstrijd De Cuyper woedt: Club houdt been stijf'

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper deze zomer vertrekt bij Club Brugge. Verschillende ...

176
176
'Atlético Madrid wil Rode Duivel, Saudi's liggen op de loer'

Een aantal Rode Duivels kan terugblikken op een geslaagd seizoen bij hun respectievelijke clubs. ...

37
37
'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

675
675
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

470
470
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

371
371
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

1294
1294
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de voorbije jaren geregeld zaakjes met elkaar. Dit keer hoopt Marc ...

430
430
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

490
490
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

412
412
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

187
187
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaat zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

130
130
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

120
120
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

180
180
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

81
81
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

541
541
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

168
168
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

386
386
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

67
67
Groot schandaal in Italië: vergiftiging met kwaad opzet?

In Italië speelt men in de Serie B nog steeds Play-Off-matchen om degradatie te vermijden. ...

91
91
‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

571
571
Schrijnend: ongeziene vechtpartij na spectaculaire comeback

Er duiken schrijnende beelden op vanuit Nederland. In de promotiewedstrijd tussen amateurclubs ...

115
115
Lierse gaat nu ook shoppen bij Zulte Waregem

Zulte Waregem keert straks na twee seizoenen terug in de Jupiler Pro League en wil absoluut op het ...

139
139
'Club houdt been stijf: Standard doet nieuw voorstel'

Marc Wilmots koestert grote plannen als sportief directeur bij Standard. Met Mircea Rednic haalde ...

772
772
Rik Verheye haalt snoeihard uit: "Ze zijn fake!!!"

Bij het brede publiek was Rik Verheye al lange tijd bekend als een steengoed acteur. De man van ...

250
250

Meer sportnieuws