'Club Brugge wil Anderlecht aftroeven voor international'

door
'Club Brugge wil Anderlecht aftroeven voor international'

Hoewel er wegens gebrek aan Europese voorrondes voldoende tijd is om de transferplannen te ontrollen, toonde Club Brugge zich al behoorlijk actief op de transfermarkt. Zo lijkt er met Ferran Jugtla een nieuwe aanvaller onderweg. Maar er mag nog meer offensieve versterking verwacht worden bij de landskampioen.


En dat is ook nodig, zo dreigt Blauw-Zwart heel wat aanvallende krachten kwijt te spelen. Het aflopende contract van Bas Dost wordt immers niet verlengd, de huurovereenkomst met Sargis Adamyan loop af, Noa Lang wil sowieso een stap hogerop zetten en ook Loïs Openda kondigde al aan dat hij openstaat voor een transfer. Bovendien zou Charles De Ketelaere een vertrek evenmin uitsluiten indien een interessante aanbieding op tafel komt.

Met Jugtla lijkt alvast een polyvalente aanvaller bij te komen. Maar door het mogelijke wegvallen van Dost en Adamyan is ook een nieuwe centrumspits nodig. En daarvoor zou Club zijn vizier hebben gericht op Zwitserland. Zo meldt Gazzetta dello Sport dat de Belgische kampioen één van de ploegen is die zich aan het front hebben gemeld voor Wilfried Gnonto. De 18-jarige Italiaan, die uit de jeugdopleiding van Internazionale komt, heeft een sterk seizoen achter de rug bij FC Zürich. En die prestaties gingen niet onopgemerkt voorbij.

OOK ANDERLECHT GEÏNTERESSEERD
Zo werd Gnonto verrassend geselecteerd voor de Italiaanse nationale ploeg. Zaterdag maakte hij zelfs zijn debuut als invaller tegen Duitsland (1-1) en meteen was hij belangrijk met een goede prestatie én assist. Dat doet dus het beste vermoeden, maar Club krijgt wel de nodige concurrentie. Zo wordt RSC Anderlecht al een tijdje aan hem gelinkt en volgens GdS heeft de recordkampioen nog steeds belangstelling. Al dreigt Paars-Wit wat tekort te schieten op financieel vlak. Daarnaast worden ook Ajax, PSV, Freiburg, AS Monaco, AS Roma, ACF Fiorentina en Sassuolo genoemd als mogelijke bestemming. En na zijn sterke interland-debuut zal die interesse alleen maar toenemen.

LEES OOK: 'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Welke club heeft het meeste nood aan een nieuwe spits?

Meest recent

Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

11
11
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

89
89
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

115
115
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

82
82
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

36
36
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

191
191
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

241
241
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

287
287
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

71
71
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

381
381
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

314
314
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

415
415
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

201
201
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

92
92
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

200
200
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

74
74
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

395
395
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

596
596
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

89
89
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

301
301
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

249
249
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

532
532
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

460
460
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

738
738
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

600
600

Meer sportnieuws