Romano voorspelt grote transferslag Club Brugge

door
Romano voorspelt grote transferslag Club Brugge

Club Brugge stelde eind vorige maand Carl Hoefkens aan als nieuwe hoofdtrainer. De oud-verdediger krijgt de lastige taak om de successen van de voorbije seizoen te evenaren en indien mogelijk zelfs te verbeteren. Daarvoor lijkt hij wel de nodige versterking ter beschikking te krijgen.


Zeker in de aanvalslinie is extra mankracht welgekomen. En daarvoor zou het vizier op FC Barcelona gericht zijn. Zo geraakte onlangs bekend dat de Belgische kampioen nadrukkelijk aan de mouw van Ferran Jutgla trekt. Het jeugdproduct van Espanyol speelt sinds vorige zomer voor de beloften-ploeg van Barça, maar maakte er ook al minuten bij de A-kern.

En het Catalaanse SPORT meldde zondagmiddag nu dat een doorbraak is gevonden. Het medium beweert dat beide clubs akkoord zijn over een transfersom die zou schommelen rond de 7 miljoen euro. Barça zou uiteindelijk geen terugkoopoptie hebben afgedwongen. Eerstdaags zou Jutgla naar ons land afreizen voor zijn medische proeven.

DEAL QUASI ROND
En die berichtgeving wordt nu ook bevestigd door Fabrizio Romano. De doorgaans goed ingevoerde Italiaanse transferwatcher stelt dat alle partijen op punt staan om de deal te ondertekenen. Het papierwerk zou inmiddels in orde zijn gebracht, de afspraken voor zijn medische testen staan al vast. Normaal gezien zou Jutgla in de loop van komende week voorgesteld worden. Volgens Romano ligt de uiteindelijke transfersom wel iets lager. Hij heeft het over 6 miljoen euro, weliswaar aangevuld met de nodige bonussen en variabelen.

LEES OOK: 'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

Club is nu al dé titelfavoriet voor volgend seizoen ...

Meest recent

Domper op verjaardag Kompany: Bayern meldt mokerslag

Vincent Kompany blaast vandaag 40 kaarsjes uit. De Belgische oefenmeester is dit seizoen ...

10
10
Karl Vannieuwkerke open en bloot over verborgen strijd

Voor Karl Vannieuwkerke leek het lange tijd een droom die simpelweg onbereikbaar was. De wereld van ...

2
2
Promotie bijna binnen: Kortrijk geeft transferplannen prijs

Dit weekend kan de strijd om de rechtstreekse promotietickets in de Challenger Pro League helemaal ...

32
32
Nieuwe domper RWDM: degradatie dreigt

Het gaat al een hele tijd slecht met RWDM Brussels. Eigenaar John Textor veranderde in de zomer wel ...

22
22
'Van den Brom wil Anderlecht serieuze transferhak zetten'

Het worden nog zeer drukke maanden voor Anderlecht. Niet alleen is er de strijd om een Europees ...

82
82
'Bayern zet Anderlecht-blunder met Kompany extra in de verf'

Voor Vincent Kompany is het vrijdag feest, want onze landgenoot viert zijn 40ste verjaardag. Al zal ...

159
159
Spits zaait twijfel over toekomst bij Cercle

Dit weekend kunnen twee teams zich op de tweede speeldag al van het behoud verzekeren in de ...

46
46
'Belgische clubs willen mooie slag slaan bij PSV'

Er zullen komende zomer weer enkele interessante opportuniteiten op te pikken zijn op de ...

40
40
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht hakt knopen door, JPL-transfer Jackers'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

142
142
‘Anderlecht wil Union aftroeven met prestigetransfer’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Paars-Wit wil weer meedoen met de titel. Dit ...

116
116
Saudi-Arabië in rep en roer: matchfixing door Ronaldo?

Cristiano Ronaldo heeft het voetbal in Saudi-Arabië groot gemaakt. Verschillende supersterren ...

49
49
Spits liep knaltransfer Anderlecht mis: “Door slakken en Bacardi”

Wie herinnert zich Archie Thompson nog? De aanvaller speelde even bij Lierse SK, maar het had toen ...

88
88
‘Vier clubs klagen: format dit seizoen nog op de schop’

Het nieuwe format van de Belgische competitie doet heel wat stof opwaaien. Zo gaat KAA Gent vol in ...

172
172
‘Schoktransfer Lukaku: verrassende grootmacht lonkt’

Romelu Lukaku heeft al heel wat topclubs op zijn CV staan. Vooral in Italië is Big Rom al erg ...

145
145
Straffe Belgische terugkeer Hugo Cuypers in de maak?

Hugo Cuypers maakte de overstap van KAA Gent naar Chicago Fire en in de Verenigde Staten is de ...

520
520
'AA Gent troeft clubs in binnen- en buitenland af'

Bij AA Gent doen ze er in de Champions' Play-Off alles aan om een Europees ticket uit de brand te ...

117
117
Ruben Van Gucht in huis? Deze bom centen kost het u

De DJ-carrière van Ruben Van Gucht komt stevig van de grond en nu zijn ook opvallende cijfers ...

70
70
Garcia krijgt zeer verrassend staflid aangeraden voor WK

De Rode Duivels hopen deze zomer op het WK zo ver mogelijk te raken. De groepsfase overleven tegen ...

60
60
Enorme opsteker voor Duivels: sleutelpion weer op topniveau

De Rode Duivels vertoefden een tweetal weken geleden in de Verenigde Staten voor een stage en twee ...

95
95
'Real legt megabod neer bij Bayern na glansrol in Bernabeu'

Bayern München heeft deze week een grote stap gezet richting de halve finale van de Champions ...

185
185
'Hoefkens en co doen enorme bom ontploffen in Nederland'

Antwerp zal het vrijdagavond in Charleroi opnieuw moeten stellen zonder Gyrano Kerk, die aan de kant ...

177
177
Zo greep Colpaert in na ongelooflijke misser Essevee

Er staan dit weekend ook in de Relegation Play-Off weer enkele belangrijke wedstrijden voor de deur. ...

119
119
'Anderlecht hakt knoop door: volgende optie gelicht'

Anderlecht moet zich dit weekend tegen AA Gent zien te herpakken als het niet verder teruggeslagen ...

305
305
Bayern‑top verrast Kompany met genadeloze wending

Bayern won in Bernabéu, maar intern bleef het daar niet bij. Terwijl Vincent Kompany sportief ...

262
262
Mignolet vreest einde: zware klap komt hard aan

Club Brugge moest donderdag een enorme opdoffer slikken. Het moest melden dat Simon Mignolet opnieuw ...

269
269

Meer sportnieuws