'Barça wil drietal wegplukken op Stamford Bridge'

door
'Barça wil drietal wegplukken op Stamford Bridge'

FC Barcelona is tot dusver bezig aan een tegenvallend seizoen, maar de Catalanen hopen dat de aanstelling van Xavi Hernandez als nieuwe hoofdcoach voor een ommekeer kan zorgen. Een trainerswissel lijkt evenwel niet te volstaan. Zo heeft de spelersselectie dringend nood aan extra kwaliteit.


Met Dani Alves werd vrijdag alvast een extra rechtsback aangetrokken. Xavi wil echter ook meer diepgang en snelheid aan de aanvalslinie toevoegen. Bovenaan zijn verlanglijst staat Raheem Sterling, die bij Manchester City op een zijspoor is geraakt. De Engelsman zou een overgang alvast zien zitten. Maar gezien de financiële problemen lijkt enkel een huurdeal mogelijk voor de Catalanen. En SPORT verwacht niet dat City daaraan wil meewerken.

Het Spaanse medium stelt dat Barça daarom ook naar andere topclubs kijkt om goede spelers die om één of andere reden weinig aan de bak komen, op huurbasis over te nemen. Zo zou het vizier momenteel op Chelsea FC zijn gericht. SPORT beweert dat Hakim Ziyech, Callum Hudson-Odoi en Christian Pulisic interessante en vooral haalbare opties zijn.

BANKZITTERS
Van het genoemde drietal komt enkel Pulisic in aanmerking voor een belangrijke rol in de plannen van coach Thomas Tuchel. Door aanhoudend blessureleed is echter ook de Amerikaan voorlopig geen vaste basiskracht. Ziyech en Hudson-Odoi moeten dan weer vrede nemen met een invallersrol sinds de Duitse trainer de plak zwaait op Stamford Bridge. Een huurbeurt lijkt in hun geval dan ook niet uitgesloten, al zal Chelsea daar ongetwijfeld de nodige (salaris)voorwaarden tegenover zetten.

LEES OOK: Kompany klopt ook met B-ploeg grote rivaal, Lavia wint derby

Indien Barça slechts één speler kon halen, wie zou u kiezen?

Meest recent

Ontslag Wils bij Antwerp? ‘De Roeck beslist mee over lot’

Stef Wils staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. The Great Old staat in de Jupiler Pro League ...

26
26
“Kippenvel” – stadion ontploft laatste keer voor Mertens

Dries Mertens nam vorig seizoen afscheid van Galatasaray, maar de 38-jarige voormalige Rode Duivel ...

16
16
Kana trekt aan alarmbel: Anderlecht-spelers grijpen in

RSC Anderlecht kon in de competitie nog eens overtuigend winnen. KV Mechelen werd met 3-1 opzijgezet ...

90
90
Westerlo wil deceptie doorspoelen, Fink hakt knopen door

Westerlo ging in de Croky Cup als enige eersteklasser onderuit. De Kemphanen verloren van ...

19
19
Celine Van Ouytsel breekt stilzwijgen: "Een bastaard!"

Celine Van Ouytsel is zonder twijfel één van de knapste vrouwen van het land én ...

64
64
Benito Raman snoeihard voor ploegmakker

KV Mechelen ging onderuit tegen RSC Anderlecht in de Jupiler Pro League. In het Lotto Park werd het ...

118
118
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht stunt, Club Brugge pakt weer cash’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

255
255
‘Naar Belgische top? Will Still op zucht van ontslag’

Will Still was in het verleden actief in België bij Standard, STVV, Lierse en Beerschot. Nu ...

136
136
Vanderbiest vloekt op KV Mechelen na Anderlecht

KV Mechelen ging met 3-1 onderuit in het Lotto Park tegen RSC Anderlecht. Malinwa kon Paars-Wit een ...

160
160
Antwerp blaast te hoog van de toren: “Héél straf”

Royal Antwerp FC won een aantal jaren geleden nog de dubbel, maar dit seizoen loopt het voor geen ...

227
227
Hasi jubelt: nieuw Anderlecht-goudhaantje breekt los

RSC Anderlecht deed een goede zaak in de Jupiler Pro League. Tegen rechtstreekse concurrent KV ...

320
320
‘Griezmann midden in pedofiliezaak terechtgekomen’

Antoine Griezmann werd verhoord voor een pedofiliezaak tegen zijn voormalige mentor Eric Olhats. De ...

33
33
Lamine Yamal in shock: 'Pijnlijke breuk en overspel-gerucht'

Een nieuwe wending in het glamoureuze leven van Lamine Yamal (18). De supertalentvolle flankspeler ...

101
101
Onyedika roept duidelijke boodschap naar Hayen en Club

Club Brugge won zuinig van Dender en wacht nu op FC Barcelona in de Champions League. Nicky Hayen ...

278
278
Hasi looft pion: "Hij is een topspeler"

RSC Anderlecht won verdiend met 3-1 van KV Mechelen. Paars-Wit had nog meer kunnen en moeten scoren. ...

274
274
'Kompany schoffeert: Bayern-ster pakt zijn koffers'

Onder Vincent Kompany ligt er in München een strak plan: Bayern gaat knopen doorhakken. Leon ...

195
195
Juventus baalt nu al: financiële deals Openda op straat

Loïs Openda trok afgelopen zomer naar Juventus. Een vreemde transfer, want de Belg kende ...

100
100
Drie zomeraanwinsten in januari weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht moet in januari aan de bak. Olivier Renard en Tim Borguet gaan zelf al oplossingen ...

314
314
Janssen in de zomer naar andere Belgische topclub?

Vincent Janssen scoorde eindelijk nog eens tegen KAS Eupen. Dat zal veel deugd hebben gedaan bij de ...

262
262
‘Onyedika sleurt Club Brugge in pure transfernachtmerrie’

Club Brugge zit muurvast in het Onyedika-dossier: hij wil hogerop, maar Frankfurt twijfelt. De ...

336
336
Tresoldi verklaart waarom FC Barcelona speciaal duel is

Swingen doet Club Brugge zeker niet, maar winnen wel. Tegen FCV Dender werd het 2-1. Nicolo Tresoldi ...

124
124
Hasi verklapt: "Dat moest mét Dolberg gebeuren"

Besnik Hasi was een opgeluchte trainer na het duel tegen KV Mechelen. RSC Anderlecht won verdiend ...

349
349
Fink ziet weelde bij KRC Genk: "Positief voor mij"

KRC Genk speelt zondag tegen KVC Westerlo. Na twee draws op rij willen de Limburgers weer aanknopen ...

132
132
Hayen: "Hij kan zeker geen 90 minuten spelen tegen Barça"

Club Brugge won met 2-1 van FCV Dender. Nicky Hayen was niet helemaal tevreden over de prestatie van ...

192
192
Stunt Anderlecht in januari met terugkeer ex-jeugdproduct?

RSC Anderlecht moet in januari aan de bak op de transfermarkt. Na een mislukte zomermercato moeten ...

479
479

Meer sportnieuws