'Xavi zet Barça op weg naar transferklapper'

door
'Xavi zet Barça op weg naar transferklapper'

Sinds begin deze week heeft Xavi Hernandez de sportieve touwtjes stevig in handen bij FC Barcelona. Vrijdag werd zelfs de eerste aanwinst onder zijn bewind binnengehaald: zo keerde Dani Alves op zijn 38ste terug naar Camp Nou. Maar de nieuwe trainer mikt op nog veel meer versterking.


Xavi wil vooral meer diepgang op de flanken aan zijn selectie toevoegen. En daarvoor heeft hij één topdoelwit bovenaan zijn verlanglijstje staan: Raheem Sterling. De Spaanse trainer is langer een bewonderaar van de winger van Manchester City. Door de financiële problemen van de Catalanen leek hij echter onhaalbaar voor Barça. Maar het aandringen van Xavi blijkt zijn vruchten af te werpen.

Zo meldt The Times dat Sterling behoorlijk gecharmeerd is door de interesse en een winterse overgang naar Camp Nou best ziet zitten. De international is de voorbije maanden van het voorplan geraakt bij City, hij wil vooral naar een club waar hij meer speelminuten kan maken. Ook maakte Sterling er nooit een geheim van dat hij openstaat voor een buitenlands avontuur.

HUURDEAL?
De vraag is echter hoe Barcelona zijn komst zou financieren. Door de financiële perikelen lijkt een definitieve transfer niet aan de orde. Maar The Times sluit een huurdeal niet op voorhand uit. Iets wat City immers niet slecht zou uitkomen. Op die manier kan Sterling zich een half seizoen in de kijker spelen en zijn marktwaarde weer opkrikken. Komende zomer gaat hij namelijk zijn laatste contractjaar in en behoudens een verlenging, moeten de Engelsen hem dan verkopen. Camp Nou vormt in dat geval alvast een fraai uitstalraam.

LEES OOK: Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

Sterling zou een vaste basisspeler zijn bij dit Barça ...

Meest recent

Genk én Anderlecht onder zware druk: Boeckx voorspelt

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het om 13u30 op tegen elkaar. In de Cegeka Arena is het voor beide ...

65
65
Rangers lyrisch over Belg, Celtic zet landgenoot op zijspoor

Rangers FC en Celtic Glasgow zijn de twee grote clubs in Schotland. Al is het dit seizoen Hearts dat ...

42
42
Westerlo doet boekje open over interesse Club en Anderlecht

KVC Westerlo verkocht afgelopen wintermercato voor ruim 5 miljoen euro aan spelers. De Kemphanen ...

18
18
Straffe JPL-club net achter Club: miljoenenbedrag als statement

Cercle Brugge pakte stevig uit op de wintermercato. De Bruggelingen willen de komende weken verder ...

62
62
Anderlecht hakt twee transferknopen door: club geeft uitleg

Bij RSC Anderlecht lieten ze vooral spelers vertrekken in januari. Ook bij RSCA Futures vertrokken ...

93
93
Brandon Mechele deelt nieuws dat Club-fans diep raakt

Brandon Mechele straalt de laatste weken meer dan ooit. Op en naast het veld lijkt alles samen te ...

176
176
Zulte Waregem compleet verrast met gouden transfer

Zulte Waregem kende een pittige transfermercato. Ze trokken een blik buitenlanders open. Daarnaast ...

80
80
‘Transferbom naast het veld: Mannaert naar Anderlecht?’

Bij Anderlecht is de storm niet gaan liggen na het ontslag van Besnik Hasi: nu staat vooral Olivier ...

694
694
Zware klap bij AA Gent: “Dit komt hard aan”

Rik De Mil krijgt AA Gent maar niet echt constant op de rails. Tegen OH Leuven werd met 1-3 verloren ...

102
102
Still rekent op debutant om KRC Genk te verslaan

RSC Anderlecht moet om 13u30 aan de bak tegen KRC Genk. Een partij die ze daar maar beter kunnen ...

154
154
Rode loper ontploft: Aster en Lize delen groot geheim

Soms zegt één beeld meer dan duizend woorden. Op de rode loper in Oostende was het ...

13
13
‘Alarm bij Club Brugge: meteen drama rond Lemaréchal’

Club Brugge heeft Felix Lemaréchal aangetrokken, maar de omstandigheden maken hem meteen een ...

595
595
Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

298
298
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

214
214
Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

108
108
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

37
37
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

373
373
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

289
289
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

159
159
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

211
211
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

114
114
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

41
41
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

108
108
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

576
576
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

73
73

Meer sportnieuws