Drie afwezigen bij Club tegen Moeskroen, één speler keert terug

door
Drie afwezigen bij Club tegen Moeskroen, één speler keert terug

Leider Club Brugge wil zich tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie herpakken na de nederlaag op Anderlecht en hoopt tegen Moeskroen vertrouwen te tanken richting Play-Off I. De nacompetitie gaat in ieder geval van start in het eerste weekend van mei. Blauw-Zwart krijgt dus nog een extra weekje om op adem te komen en dat blijkt ook noodzakelijk.

Zo kreeg de competitieleider in de voorbije dagen af te rekenen met enkele blessuregevallen. Coach Philippe Clement liet op zijn persbabbel van vrijdagmiddag verstaan dat een drietal spelers voor onbepaald tijd niet beschikbaar zullen zijn. Eder Balanta liep tijdens zijn invalbeurt tegen Anderlecht een spierblessure op aan de kuit. De Colombiaanse middenvelder staat een aantal weken aan de kant. In diezelfde partij liep Youssouph Badji een letsel op aan de rug nadat hij verkeerd neerkwam. Ook hij zal enkele weken aan de zijlijn moeten toekijken.

Tot slot blijft Fede Ricca last ondervinden aan de hiel. De Uruguayaanse verdediger zou wel eens als snelste van de drie kunnen terugkeren, maar de wedstrijd van zondag komt sowieso te vroeg voor hem.

UPDATE 17/04
Zoals verwacht zitten Balanta, Badji en Ricca dus niet in de selectie voor de match tegen Moeskroen door hun blessures. Wel kan Philippe Clement opnieuw rekenen op Nabil Dirar, die de topper tegen Anderlecht nog moest laten schieten. Ook de gele risicogevallen Kossounou, Mata, Sobol en Lang zitten gewoon in de selectie en komen mogelijk dus in actie.


LEES OOK: Alderweireld klaar en duidelijk over titel Anderlecht

Moet Clement de gele risicogevallen op de bank zetten?

Meest recent

Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

5
5
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

31
31
Nieuwe twist in DAZN-affaire: cruciaal nieuws voor abonnees

Het Belgisch voetbal blijft voorlopig dan toch te bekijken via de app van DAZN. Maar ondertussen zit ...

262
262
Alderweireld klaar en duidelijk over titel Anderlecht

Na zestien speeldagen blijft Union SG het klassement aanvoeren, gevolgd door Club Brugge. Maar na de ...

90
90
HUMO publiceert enorme Mannaert-bom: heftig incident met RSCA-topman

Ongeveer een jaar geleden werd Vincent Mannaert aangeduid als nieuwe sportief directeur bij de KBVB. ...

310
310
Onthuld: de échte reden achter vreemde wissel Mignolet

De keeperskwestie die bij Club Brugge al een heel seizoen de gemoederen bedaard, is sinds afgelopen ...

238
238
'De Bruyne krijgt grote transferplannen Napoli te horen'

In de Italiaanse Serie A won SSC Napoli zondagavond de topper op het veld van AS Roma. Daags nadien ...

88
88
Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Amper een week nadat de bodem was bereikt, durft Antwerp FC opnieuw positief naar de nabije toekomst ...

194
194
Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

147
147
Club Brugge davert: is dit de laatste druppel voor Hayen?

Nog geen maand geleden gold Nicky Hayen nog als de wondercoach van Club Brugge. Vandaag gaat het ...

411
411
Nieuwe uitdager voor titel? "Schrijf ons nog niet af"

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

383
383
'Sterke man Bayern heeft groot nieuws voor Kompany'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

163
163
'Club op de dool: grote gevolgen op transfermarkt'

Club Brugge verkeert momenteel in een behoorlijke dip. Van zijn laatste vier wedstrijden, verloor de ...

310
310
DAZN dropt nieuwe A-bom: 'faillissement verschillende clubs'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal blijft maar escaleren. Maandag raakte bekend ...

766
766
Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst luidt alarmbel

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

266
266
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

446
446
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

338
338
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

385
385
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

241
241
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

96
96
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

893
893
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

189
189
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

570
570
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

183
183
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

407
407

Meer sportnieuws