Sportief lijkt RSC Anderlecht eindelijk op het juiste spoor te zijn beland, maar dat lost de financiële perikelen natuurlijk nog niet op. RSCA kampt met de nodige schulden en daar moet op termijn een oplossing voor gevonden worden. De verkoop van bepaalde spelers kan alvast een hulp bieden.
Van Crombrugge zou dus een flinke stuiver kunnen opbrengen, maar Anderlecht zou dan toch niet geneigd zijn om mee te werken aan een transfer. Volgens SudInfo willen de Brusselaars hem ook komende zomer aan boord houden en zouden ze de doelman willen overtuigen met een nieuw en lucratief contract. De kans is groot dat Van Crombrugge, die zich goed voelt in Brussel, daarop zal ingaan.
Maar zelfs al hij verlengt, zal Anderlecht in de zomermercato allicht nog een andere doelman aantrekken. De drie andere keepers die nog onder contract liggen lijken immers geen toekomst meer te hebben (als speler) bij Paars-Wit.
LEES OOK: Van Crombrugge en Vanessa laten iedereen speculeren
Kobe K