David Moyes was na afloop van de wedstrijd tegen Newcastle United zeer tevreden met zijn ploeg. De trainer van Everton zag zijn spelers met 2-1 winnen. Volgens Moyes hebben zijn spelers het duel verdien gewonnen.
"We hebben het helaas weer via de moeilijke weg moeten doen, maar zo is dat nou eenmaal. Ze hebben een fantastisch karakter getoond. Het resultaat was goed aan het einde", liet Moyes weten in gesprek met
Sky Sports.
"We hadden verwacht dat zij goed zouden spelen en dat bleek ook zo te zijn. Ik moet echter zeggen, buiten het feit dat we fantastisch gespeeld hebben, dat ik het jammer vind dat we de tweede helft niet meer hebben gescoord", ging de Schot verder. "Maar ik ben tevreden en we zullen nu proberen dit door te zetten. We moeten ons voorbereiden op elke wedstrijd die nu volgt alsof het onze laatste is."
LEES OOK:
'Bayern opent onderhandelingen: Kompany krijgt knaltransfer'