'Akkoord gevonden: Amrabat maakt knaltransfer'

door
'Akkoord gevonden: Amrabat maakt knaltransfer'

Club Brugge liet de voorbij jaren verschillende spelers naar het buitenland trekken en ving daar doorgaans een fraaie transfersom voor. Maar in één dossier lijkt de vice-kampioen de bal toch te hebben misgeslagen. Zo dreigt Blauw-Zwart miljoenen mis te lopen op Sofyan Amrabat.


In de huurovereenkomst met Club werd een afkoopsom van om en bij de drie miljoen euro opgenomen en dat zal men zich in Jan Breydel beklagen. TuttoMercatoWeb beweert namelijk dat Hellas de vraagprijs voor Amrabat bekend heeft gemaakt en die zou maar liefst 15 miljoen euro bedragen. Zodra de clausule in het contract met Blauw-Zwart is gelicht, kunnen de Italianen de transfersom dus bijna vervijfvoudigen.

UPDATE 15/12
De volgende club van Amrabat lijkt bekend. Volgens La Gazzetta dello Sport is Hellas er immers in grote lijnen uit met SSC Napoli. De huidige club van Dries Mertens zou zo'n 15 miljoen euro voor hem over hebben, daar zou ook nog eens 5 miljoen euro aan bonussen bij komen. Omdat Amrabat dit seizoen niet meer voor een andere club zou kunnen uitkomen, volgt de transfer pas na het huidige seizoen. Hellas moet ook nog de clausule officieel lichten bij Club Brugge, maar dat is slechts een kwestie van tijd.

POLL: Club heeft Amrabat te snel afgeschreven ...

Meest recent

Eén positief punt bij pover Antwerp: "Dan is vijfde plaats binnen"

Antwerp FC maakte afgelopen weekend nog indruk met een overwinning op het veld van KRC Genk. Maar ...

24
24
Anderlecht onder stoom: kaarten in bekerfinale herschud?

Aanstaande zondag is het zover, dan wordt op de Heizel gestreden om de Beker van België. Club ...

163
163
Delorge kijkt ogen uit bij Club Brugge: "Hij is ongelooflijk"

AA Gent wist donderdagnamiddag zijn tweede doelpunt in de Champions' Play-Offs te scoren, maar ...

737
737
'Totale exodus bij City: volgende grote naam kan beschikken'

Manchester City strijdt in de Premier League momenteel volop voor een Champions League-ticket. Toch ...

80
80
"Te goed voor JPL" - miljoenentransfer Club onvermijdelijk

In afwachting van de clash tussen Union SG en KRC Genk, heeft Club Brugge beslag gelegd op de ...

296
296
De Cat duidelijk over Anderlecht-toekomst: "Mijn grootste droom"

RSC Anderlecht lijkt een nieuwe publiekslieveling te hebben. Na enkele veelbelovende optredens ...

169
169
Tzolis dankt één specifieke ploegmaat na nieuwe glansrol

Christos Tzolis is momenteel bezig aan zijn allereerste campagne in de Champions' Play-Offs en die ...

268
268
JPL-topclub ruikt buitenkans: Mensah komt in beeld

Antwerp FC is op zoek naar versterking op de linksachter en richt zijn pijlen op Gideon Mensah, een ...

87
87
'Xabi Alonso vraagt meteen om transferbom bij Real'

Real Madrid strijdt momenteel nog volop voor de Spaanse titel, toch is het bij de Koninklijke ook al ...

102
102
Rooskleurige toekomst Genk: "De club heeft hem superhard nodig"

KRC Genk heeft een tegenvallende periode achter de rug en gooide de landstitel te grabbel na een ...

378
378
Anderlecht-doublure valt hard door de mand: 4 op 10

RSC Anderlecht tankte donderdagmiddag een extra portie vertrouwen voor de bekerfinale door met 1-3 ...

402
402
'Titanenstrijd City en Bayern voor dé zomertransfer van 2025'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City. Het wordt dus uitkijken wat zijn nieuwe ...

106
106
Club-smaakmaker peuzelt Gent op: "Beste speler van het land"

Club Brugge kreeg donderdagnamiddag de kans om voorlopig beslag te leggen op de leidersplaats in de ...

612
612
Viva Romeo: Club vermorzelt op Jan Breydel zwalpend AA Gent

Ook Club Brugge mag met veel vertrouwen toeleven richting de bekerfinale. Een oppermachtig ...

150
150
Straffe taal Hasi doet Club Brugge bibberen

Zondag staat de bekerfinale tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma. Eerst moet er ...

1209
1209
Ulderink maakt Antwerp genadeloos met de grond gelijk

Royal Antwerp FC kon de strijd om plek 4 weer spannend maken, maar The Great Old ging roemloos ten ...

506
506
Fans Club Brugge kunnen ogen niet geloven: "Wij zijn het beu!"

Club Brugge neemt het in het Jan Breydelstadion op tegen KAA Gent namens de Champions Play-Offs. ...

431
431
Deze uitspraak van Vertonghen laat RSCA-supporters watertanden

RSC Anderlecht kende een goede generale repetitie voor de bekerfinale van komende zondag tegen Club ...

233
233
Antwerp-verkoop in stroomversnelling? ‘Kandidaten bekend'

Paul Gheysens krijgt klappen met zijn bedrijf Ghelamco. Uit de jaarcijfers is gebleken dat er nog ...

964
964
Nieuwe diamant Anderlecht: ‘Deze wél met respect behandelen’

RSC Anderlecht won met 1-3 op het veld van Royal Antwerp FC en Paars-Wit lijkt de vierde plek zo ...

146
146

Meer sportnieuws