Club Brugge is er zondagmiddag niet in geslaagd om de topper tegen Standard naar zijn hand te zetten. Nadat de eerste helft op een 0-1-voorsprong was geëindigd voor de bezoekers, maakte Club na de pauze al snel weer gelijk. Maar verder geraakte de vice-kampioen niet: 1-1.
Vooral voor rust bleef Blauw-Zwart onder zijn gewenste niveau en was het veldspel erg slordig. Dat waren we toch niet meer gewoon van de Bruggelingen. "Onze eerste periode was lastig. Standard stond hier heel stevig te spelen en maakte het ons moeilijk. We kregen weinig ruimte en hadden het initieel lastig om ons spel te spelen. Zeker na dat snelle tegendoelpunt hadden we het lastig", stelde Simon Deli op de clubwebstek.
In de tweede periode liep het echter vlotter voor Club en volgden ook kansen op de overwinning. Volgens Deli heeft die ommekeer vooral te maken met de wissels van coach Philippe Clement. "De coach maakte aan de pauze enkele veranderingen en dat rendeerde. Met het doelpunt van David Okereke tot gevolg. Kansen hebben we daarna niet echt weggegeven en onze aanvallers dwongen er toch nog een aantal af."
LEES OOK: Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'
Kobe K