Club Brugge-trainer Juan Carlos Garrido erkende donderdag na de nederlaag tegen Girondins de Bordeaux (1-2) in de Europa League zijn meerdere in de tegenstander. De oefenmeester zag dat zijn ploeg moeite had het de Fransen moeilijk te maken. De nederlaag betekende het einde van het Europese avontuur van Club.
"We wisten vooraf dat het een moeilijke wedstrijd zou worden. Bordeaux is een grote club en zit duidelijk in vorm", begon Garrido op het digitale thuis van de club. "Ze hebben de laatste weken een sterke reeks neergezet en staan intussen tweede in de Franse competitie. Bovendien gaven we al na drie minuten een doelpunt weg, waardoor het zelfvertrouwen van de spelers meteen een flinke knauw kreeg."
Bij de tegenstander ging het volgens de oefenmeester een stuk simpeler. "Bordeaux liet de bal makkelijk rondgaan, terwijl wij te weinig inzet en agressiviteit toonden. In de kleedkamer hamerde ik op meer agressiviteit en dat zag ik ook na de pauze. Ik herkende toen het echte Club", aldus de Spaanse coach, die zich nu weer wil richten op de competitie. "Vanaf vrijdag moeten we vooruit kijken. Vorige zaterdag gaf ik mijn team een vijf, maar vandaag (donderdag, red.) was het duidelijk minder. Voor de eerste helft geef ik het team een drie, voor de tweede helft een zes. In totaal een vier."
LEES OOK:
Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge