'Grote reünie in de maak: Genk kent vraagprijs Benavente'

door
'Grote reünie in de maak: Genk kent vraagprijs Benavente'

Keert Cristian Benavente na een half jaar al terug naar België? Die kans is aanwezig, want de aanvallende middenvelder werd aangeboden bij een Belgische topclub. De speler zelf ziet een snelle terugkeer naar de Jupiler Pro League wel zitten.


Het Laatste Nieuws weet dat KRC Genk de club is die Benavente kreeg aangeboden en dat is zeker geen toeval. Felice Mazzu is er sinds deze week trainer en hij kende een fantastische tijd met Benavente bij Charleroi. De international uit Peru verkaste in januari voor zes miljoen euro naar het Egyptische Pyramids, waar hij tot op heden goed was voor drie goals en vier assists in twaalf wedstrijden. Bij Genk zou hij de leemte kunnen opvullen die Alejandro Pozuelo achterliet.

UPDATE 19u38
Is er een grote Charleroi-reünie in de maak in de Luminus Arena? Het zou zomaar kunnen. Ook bij SudPress bevestigt men dat Benavente via zijn Nederlandse managementbureau is aangeboden aan TD Dimitri De Condé. Of Genk ook concrete interesse heeft om op het voorstel in te gaan, is momenteel niet geweten. Maar Mazzu zal een nieuwe samenwerking ongetwijfeld zien zitten. Bovendien is Benavente nog steeds maar 25 jaar, waardoor hij nog een fraaie toekomst voor zich heeft.

Indien Racing hem effectief wil binnenhalen, moeten de Limburgers volgens bovengenoemd medium zo'n vijf miljoen euro op tafel leggen. Geen onoverkomelijk bedrag, al zou dat wel nog kunnen stijgen: ook in het buitenland weet men immers dat Genk er financieel goed voor staat door de deelname aan de Champions League en het nakende vertrek van enkele sterkhouders.

POLL: Genk moet proberen Benavente binnen te halen ...

Meest recent

‘Bizarre transferoorlog rond Roméo Lavia barst los'

Roméo Lavia kent een persoonlijk rampseizoen bij Chelsea, maar de middenvelder wordt nog ...

2
2
Bondscoach Rudi Garcia trouwt met Italiaanse schone Brienza

Rudi Garcia (61) maakte een goede eerste indruk als bondscoach van de Rode Duivels en ook naast het ...

6
6
'Anderlecht geeft grote Vertonghen-hint voor bekerfinale'

Er viel donderdagnamiddag niets dan goed nieuws te rapen bij Anderlecht. Het bezorgde zichzelf een ...

51
51
PSV-trainer schenkt klare wijn over 'degradatie' Bakayoko

Vorig seizoen had hij nog een groot aandeel in het boerenjaar van PSV, maar deze jaargang verging ...

16
16
'Real schakelt Man Utd in: transfer aan halve prijs'

Er hangen dezer dagen stormwolken boven het Bernabeu. De uitschakeling in de kwartfinale van de ...

35
35
Antwerp-target geeft hint: "Zou een goede stap zijn"

Antwerp beleefde donderdag een pijnlijke namiddag tegen Anderlecht. Dat was met een rasecht B-elftal ...

101
101
Hoezo wrevel? Müller komt met mooie woorden voor Kompany

Op het einde van het seizoen neemt Bayern München na maar liefst 25 jaar afscheid van Thomas ...

83
83
Vandenbempt voorspelt zware jaren voor deze topclub

De Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League is al snel een competitie op twee snelheden ...

390
390
TRANSFERUURTJE: 'Transferwending bij Anderlecht, ster wil Real verlaten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

432
432
Peter Croonen grijpt in na ‘titelstress’ KRC Genk

KRC Genk stond in de reguliere competitie een heel seizoen aan de leiding, maar in de Champions ...

334
334
'Pijnlijk vertrek bij KV Mechelen in de maak'

Bas Van den Eynden speelde in de jeugd van Beerschot en Westerlo, maar sinds 2018 draagt hij het ...

304
304
Rode Duivels eren ‘legende’ Jan Vertonghen tegen Wales

Jan Vertonghen stopt aan het einde van het seizoen met voetballen. De verdediger kende een straffe ...

46
46
‘Knaller Rodrygo: grootmacht legt 80 miljoen op tafel’

Real Madrid staat op het punt om ferm te veranderen. Carlo Ancelotti kon dit seizoen geen prijs ...

83
83
Standard Luik draait Anderlecht een ferme transferloer

Standard Luik wil de weg naar de top weer inzetten. Achter de schermen is de club volop bezig met de ...

197
197
Club-smaakmaker verrast: ‘Kans is groot dat hij blijft’

Club Brugge won met 4-1 van KAA Gent in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart kwam op achterstand, ...

665
665
'AA Gent hoopt op miljoenen: wachten op akkoord'

Voor AA Gent zijn de play-offs stilaan een calvarietocht aan het worden. Ze slikten donderdag alweer ...

132
132
Proto ziet het erg somber in voor Anderlecht

Voor Anderlecht staat zondag dé match van het jaar op het programma. Dan staat Paars-Wit in ...

348
348
Deze uitslag verknalt extra CL-ticket voor België

Donderdagavond werden de halve finales gespeeld in de Europa League en Conference League. Ondanks ...

285
285
'Knaltransfer nabij: één club in polepositie voor De Bruyne'

Vrijdagavond probeert Kevin De Bruyne met Manchester City een nieuwe stap te zetten richting het ...

299
299
'Absoluut rampscenario voor AA Gent'

AA Gent moest donderdag alweer een tik incasseren van Club Brugge. Na de 0-5 die het onlangs om de ...

252
252

Meer sportnieuws