Real Madrid won zaterdagavond met het kleinste verschil van Eibar: 2-1. Omdat Thibaut Courtois nog steeds geblesseerd is, koos coach Zinedine Zidane voor Keylor Navas tussen de palen. Ondertussen blijft er heel wat onduidelijkheid heersen omtrent de keeperskwestie naar volgend seizoen toe.
Volgens de Spaanse krant Marca staat de keuze van Zidane inmiddels vast: Navas krijgt permissie om te vertrekken, Courtois wordt volgend seizoen eerste keuze. Máár dat is enkel in het geval indien Real geen nieuwe doelman aantrekt. Omdat David De Gea dan toch niet haalbaar bleek, moest Courtois zich daar oorspronkelijk geen zorgen over maken. Nu zou de Koninklijke echter een andere keeper op oog hebben.
Zo meldt Team Talk dat de Madrilenen overwegen om een bod uit te brengen op Kepa Arrizabalaga. Die werd afgelopen zomer naar Chelsea gehaald, uitgerekend om Courtois te vervangen. Een echt grootse indruk liet hij echter nog niet achter, met het incident in de League Cup-finale als triest dieptepunt. In Spanje wordt hij daarentegen nog steeds erg gerespecteerd en Real, dat al interesse toonde toen hij nog bij Bilbao speelde, zou hem een uitweg willen aanbieden.
Toch is de kans op een zomertransfer quasi nihil. Chelsea zou dan wel de Engelsen Jack Butland en Nick Pope op het oog hebben als vervanger, de Blues mogen door hun transferverbod geen nieuwe spelers aantrekken. En met enkel Willy Caballero en Robert Green achter de hand, is het ondenkbaar dat ze hun eerste doelman zullen laten gaan.
LEES OOK: Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team
Kobe K