Club Brugge lijkt op tijd onder stoom te geraken voor de titelstrijd in Play-Off I, dat werd zondagavond tegen Eupen nogmaals bevestigd. Blauw-Zwart won met 0-4 en had zelfs nog meer kunnen en moeten scoren. Uitblinker van de wedstrijd was Hans Vanaken, de Gouden Schoen tekende voor twee goals en een assist.
Een knappe prestatie waarvoor de Limburger vooral aan de zuidelijke kant van de taalgrens veel lof oogst. Bij Sport/Footmagazine wordt hij zelfs verkozen tot 'Speler van de Week'. "Hij nam vanaf de eerste minuut het initiatief en is daarmee nooit gestopt. Vanaken was alomtegenwoordig: hij scoorde, deelde een assist uit en verdedigde zelfs sterk. Een fameuze prestatie, de volle 90 minuten lang", klinkt het.
En ook bij La Dernière Heure bejubelt men de Gouden Schoen. "Als auteur van twee goals en een assist, bevestigde Vanaken zijn terugkeer naar zijn geweldige vorm. De Brugse spelmaker had zondag zijn Gouden Schoen weer aangetrokken. Hij veroverde veel ballen, verdeelde het spel met zijn intelligentie en zette bijna elke aanval goed op."
Kobe K