Club Brugge is er andermaal niet in geslaagd om een competitiewedstrijd te winnen op het veld van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart begon nochtans indrukwekkend aan de partij. Maar naarmate de wedstrijd vorderde nam de thuisploeg over en mocht het uiteindelijk blij zijn met een puntje.
Een aantal spelers bleven dan ook onder hun gewenste niveau bij Club. Emmanuel Dennis bijvoorbeeld, speelde een vrij ongelukkige match. De dribbels van de Nigeriaan zijn vaak indrukwekkend, maar het vervolg van die acties is meestal dramatisch. Zo verloor hij meermaals het overzicht en trapte hij enkele keren wild en onnodig naar doel. En het was niet de eerste keer dat hij dergelijke prestatie leverde. Op de sociale media krijgt de 21-jarige er dan ook van langs.
Ik zeg het al elke week, diene Dennis is geen 2 cent waard. #andclu
— Bjorn. (@PhzrBE) 24 februari 2019
Voor de zoveelste match op rij is het onduidelijk waarom Dennis speelt.. nog steeds op basis van zijn eerste 5 matchen zeker? #AndClu
— Joren Spiessens (@SpiessensJoren) 24 februari 2019
Povere partij van Dennis #AndClu
— Dennis Debaere (@Fumskiii) 24 februari 2019
Ivan, haal dennis er af... hij zit erdoor #andclu
— Bart (@Bart26327598) 24 februari 2019
Dennis blijft toch ook wel zwak, zal iemand hem kunnen leren om niet egoistisch te zijn of wordt het een 2e Gedoz? #AndClu
— Lars (@LRSVGT) 24 februari 2019
LEES OOK: Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie
Kobe K