Club Brugge kreeg in de Europa League een stevige tegenstander voorgeschoteld. Zo neemt Blauw-Zwart het op tegen RB Salzburg, vorig seizoen nog halve finalist en goed voor het maximum van de punten in de groepsfase. De heenwedstrijd op Jan Breydel gaat donderdagavond om 21u05 van start.
In aanloop naar de aftrap maakte coach Ivan Leko zijn basisploeg bekend en daarin toch enkele opvallende namen. Zo behoudt Sofyan Amrabat zijn plekje in defensie, ondanks zijn matig optreden tegen Cercle. Verder komen Dion Cools en Emmanuel Dennis in de ploeg om de flanken te belopen. Tot slot behoudt Mats Rits de voorkeur op Marvelous Nakamba.
Bij de bezoekers niet de grootste namen, maar wel enkele gevaarlijke individuen. Zo is het onder meer oppassen voor flankaanvaller Hannes Wolf, goaltjesdief Moanes Dabur en werkpaard Fredrik Guldbrandsen.
Hier zijn jullie Brugse XI voor #CLUFCS! #UEL #BluvnGoan! pic.twitter.com/D84xipJO7V
— Club Brugge KV (@ClubBrugge) 14 februari 2019
FC Salzburg speelt met:
— Club Brugge KV (@ClubBrugge) 14 februari 2019
Walke - Lainer, Ramalho, Pongracic, Ulmer - Schlager, Samassekou, Wolf, Junuzovic - Gulbrandsen, Dabbur #CLUFCS #UEL
LEES OOK: Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit
Kobe K