Club neemt transferrisico: "Kunnen de twee pijnpunten worden"

door
Club neemt transferrisico:

Club Brugge besloot om de wintermercato dit seizoen grotendeels aan zich voorbij te laten gaan. De overbodige Leandro Pereira werd dan wel definitief van de hand gedaan, verder bleef het muisstil vanuit de burelen op Jan Breydel. Afwachten of dat ook de juiste beslissing was.


Bovendien was het ook niet helemaal gepland om niemand binnen te halen. Ludo Vandewalle, chef voetbal van Het Nieuwsblad, laat verstaan dan Club wel degelijk aan een tweetal versterkingen werkte. "Het is volgens de club een weloverwogen beslissing nadat de transfers van de jonge Portugese verdediger Cardoso en de intussen geblesseerde aanvaller Krmencik afsprongen. Hoewel Sørloth, nu top bij Gent, het tegendeel beweert, noemt Brugge de interesse in de Noor niet concreet."

Blauw-Zwart kiest dus voor stabiliteit binnen de spelersgroep. Maar daarbij neemt het wel een bepaald risico, want hier en daar was extra versterking geen overbodige luxe. "De defensie en de aanval kunnen pijnpunten worden. Club rekent op Amrabat en Cools centraal in de defensie. In de spits kan er een probleem ontstaan als Wesley uitvalt. Club weigert echter na vier maanden Rezaei, waar het vijf miljoen euro voor betaalde, af te schrijven. Ook Openda en de straks herstelde Vossen worden als alternatieven naar voren geschoven", aldus Vandewalle.

POLL: Club heeft een geslaagde mercato achter de rug ...

Meest recent

'Antwerp all-in: Ulderink neemt risico tegen Anderlecht'

Na de fraaie vier op zes tegen KRC Genk barst Antwerp plots weer van het vertrouwen. Een lijn die ...

17
17
Club Brugge betaalt nu de prijs voor één grote fout

Club Brugge kampt met een ernstig spitsenprobleem. In de cruciale wedstrijden tegen Union SG werd ...

30
30
'Woekerwinst voor AA Gent: steunpilaar richting exit'

AA Gent sleept zich naar het einde van het seizoen, al hopen Danijel Milicevic zijn troepen op het ...

39
39
'KRC Genk kan cashen: toptransfer in stroomversnelling'

Na nagenoeg een heel seizoen op kop te hebben gestaan is KRC Genk plots op achtervolgen aangewezen ...

92
92
'Hasi experimenteert: verrassende vervanger Simic bekend'

Als generale repetitie voor de cruciale bekerfinale tegen Club Brugge hoopt RSC Anderlecht eerst nog ...

74
74
'Hayen verbaast vriend en vijand met opstelling Club Brugge'

Club Brugge hoopt de een op zes tegen Union straks door te spoelen met een klinkende zege in eigen ...

251
251
Genk rekent op één man: "Hij blijft voor 200% zeker"

KRC Genk heeft een tegenvallende periode achter de rug en gooide de landstitel te grabbel na een ...

124
124
'City all-in voor opvolger De Bruyne: bod van ruim 100 miljoen'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City. Het wordt dus uitkijken wat zijn nieuwe ...

38
38
'Club Brugge neemt beslissing over bliksemvertrek Jashari'

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer waarbij verschillende sterkhouders in ...

326
326
Sensatie in UCL! Barça en Inter houden groots voetbalspektakel

De tweede heenmatch in de halve finales heeft een absoluut spektakelstuk opgeleverd. Internazionale ...

100
100
Sterkhouder naast selectie: Hasi dropt hint over vertimmerd elftal

RSC Anderlecht staat donderdag voor een belangrijk duel in de strijd om de vierde plaats en gaat dan ...

205
205
Voorrondes UCL: Club moet één zware tegenstander vrezen

Club Brugge hoopt dat het de titelstrijd in de resterende vier speeldagen alsnog naar zich kan toe ...

279
279
Milicevic pareert vernietigende aanval Vanhaezebrouck

AA Gent werkt donderdagnamiddag de loodzware verplaatsing naar Club Brugge af. Daags voordien sprak ...

164
164
Vuurwerk op Montjuïc! Yamal antwoordt héérlijk na wereldgoals Inter

In de Champions League werd woensdag de tweede heenmatch van de halve finales afgewerkt. FC ...

48
48
Jan Mulder bekent kleur: "Ik hoop dat zij kampioen worden"

De Champions' Play-Offs draaien op volle toeren, donderdag wordt speeldag zeven alweer op gang ...

1845
1845
'Heibel bij Real Madrid: grote naam dient vertrekwens in'

Behoudens een last-minute wending in de titelstrijd, dreigt Real Madrid dit seizoen zonder grote ...

149
149
Zomerse vertrek bij Genk? 'Karetsas beslist over toptransfer'

KRC Genk dreigt alsnog naast de landstitel te grijpen, maar beschikt over voldoende elementen om ...

388
388
Opvolger Vertonghen bij Anderlecht: is hij nog te braaf?

Anderlecht haalde afgelopen winter de 22-jarige Deense verdediger Lucas Hey binnen als veelbelovende ...

158
158
'Antwerp greep naast sensatietransfer Bounida'

Bij Antwerp hebben ze het transferbeleid de voorbije twee jaar stevig omgegooid. De club richt zich ...

289
289
Hubert spreekt duidelijke taal over volgende uitdaging

De trainerscarrière van David Hubert nam de voorbije maanden een zeer opmerkelijke vlucht. ...

77
77

Meer sportnieuws