KDB blijft indruk maken: "De Bruyne kan beste ter wereld worden"

door
KDB blijft indruk maken:

De Rode Duivels zullen het dinsdag tegen IJsland zonder de geblesseerde Kevin De Bruyne moeten doen, maar hebben normaal gezien voldoende kwaliteit om zijn afwezigheid op te vangen. Wat niet wegneemt dat hij een speler met uitzonderlijke kwaliteiten blijft. Ook de Franse ex-speler Jérome Rothen is helemaal gek van hem.


De voormalige international van Frankrijk is tegenwoordig als analist actief en bij Eleven Sports liet hij zijn licht schijnen op de spelmaker van Manchester City. "De Bruyne kan alles, maar is vooral goed in het bedenken van passes. Wanneer ik wedstrijden van City of België becommentarieer, zie ik het spel van bovenaf en dat is veel gemakkelijker. Dan stel je vaak vast dat spelers bepaalde zaken niet gezien hebben, want op het veld is er minder overzicht en gaat alles veel sneller. Maar De Bruyne heeft toch altijd alles gezien. Daar zeg ik 'bravo' voor, want dan moet je een fantastisch spelinzicht én een fantastische techniek hebben."

Rothen windt er dan ook geen doekjes om. Volgens hem kan KDB op termijn uitgroeien tot de beste voetballer ter wereld. "Ik geniet van zijn passes, van zijn vista. Hij is momenteel al één van de beste spelers ter wereld, maar op termijn kan hij ook dé beste worden. Dat heeft hij zeker in zich."

LEES OOK: Mysterie rond Kevin De Bruyne groeit met deze beelden

Welke middenvelder vindt u momenteel het sterkst?

Meest recent

“Topclub is het doel”: Vandenbroeck brandt van ambitie

Zulte Waregem was enkele jaren op rij op de dool. Essevee haalde vorig seizoen Sven Vandenbroeck ...

29
29
Lawal of Van Crombrugge? Fink velt oordeel

KRC Genk won vanavond een oefenpot tegen Hannover '96. Het werd 2-4 voor de Limburgers. Tobias Lawal ...

82
82
Red Flames eervol uit EK na waanzinnige slotfase

Op het EK in Zwitserland speelden de Red Flames hun laatste match. De Belgische dames maakten er een ...

88
88
'D-day bij Club Brugge: nieuwe twist in Jashari-soap'

Ruim een week voor de Supercup wordt Club Brugge geteisterd door transferperikelen. Hoewel het ...

617
617
'Transfersoap Brown kent gigantisch straffe plottwist'

AA Gent haalde met Wilfried Kanga voorlopig nog altijd slechts één nieuwkomer in huis. ...

173
173
'Club Brugge ziet topaanwinst nog door vingers glippen'

Club Brugge haalde tot dusver al twee nieuwkomers in huis, maar daarmee is het huiswerk nog niet af ...

386
386
Overmars speelt open kaart: vertrekken of blijven?

Royal Antwerp FC lijkt in een neerwaartse spiraal te zitten. Na dubbel is het verval veel te groot. ...

334
334
Vrancken heeft 'transfernieuwtje' voor STVV-fans

STVV kent tot op heden een zeer goede voorbereiding. Trainer Wouter Vrancken mag zeer tevreden zijn ...

148
148
Keert Trebel verrassend terug naar JPL?

Er zijn nog heel wat spelers op zoek naar een nieuwe club. Adrien Trebel en Sebastien Bruzzese zijn ...

270
270
Westerlo krijgt bod binnen vanuit Major League Soccer

Het gonst al een tijdje van de geruchten omtrent Griffin Yow. Voorlopig was er weinig concreet te ...

217
217
Anderlecht haalt oude succesformule vanonder het stof

RSC Anderlecht haalde met Enric Llansana een nieuwe middenvelder. Hij komt over van Go Ahead Eagles. ...

599
599
‘Janssen drijft Antwerp tot waanzin: chaos bij bestuur’

Het kluwen rond Vincent Janssen zit muurvast. Terwijl Antwerp rekent op zijn vertrek om ruimte ...

691
691
Reis eist wéér hoofdrol op in oefenpot Club Brugge

Club Brugge speelde om 18u tegen het Poolse Rakow, dat morgen ook RSC Anderlecht partij geeft. ...

308
308
'Müller krijgt plots bijzonder verrassend transfervoorstel'

Waar speelt Thomas Müller volgend seizoen? Dat is nog steeds de grote vraag. De aanvaller wordt ...

150
150
'Internazionale slijt flop Buchanan aan volgende club'

Het is al een tijdje stil rondom Tajon Buchanan. De voormalige flankspeler van Club Brugge is ...

218
218
Lommel SK en Beerschot slaan toe: "Volgden hem al lang"

Lommel SK heeft Ralf Seuntjens vastgelegd. De ervaren Nederlandse aanvaller tekende voor ...

202
202
Heymans doet verrassend boekje open over transfer naar Genk

KRC Genk haalde met Daan Heymans een nieuwe aanvallende middenvelder in huis. De Limburgers ...

206
206
Nieuwe wind bij OHL: één pion maakt nu al indruk

Oud-Heverlee Leuven is al een aantal jaren een zéér grijze ploeg. Daar moet David ...

120
120
Storm scoort hattrick bij Malinwa, Westerlo dankt Frigan

De competitiestart nadert met rasse schreden. Tijd dus voor de Belgische eersteklassers om een ...

84
84
'Transferitis in Brugge: opvallende afwezigen bij Club'

Terwijl het zowel op inkomend als uitgaand vlak wemelt van de geruchten werkt Club Brugge momenteel ...

721
721
Antwerp sluit oefenkamp af: goed en slecht nieuws voor Wils

In de laatste rechte lijn richting de competitiestart heeft Antwerp op de transfermarkt nog heel wat ...

261
261
‘Club Brugge tast diep in de buidel voor nieuwe winger’

Club Brugge staat met Aleksandar Stankovic op een zucht van een derde zomeraanwinst, maar daarmee ...

569
569
'Hasi hanteert hakbijl: Anderlecht laat duo vallen'

RSC Anderlecht ging al stevig tekeer op de transfermarkt, maar het beloven straks toch nog drukke ...

898
898
'Transfervuurwerk bij Club: wéér witte rook in Brugge'

De afgelopen weken wemelde het vooral van de geruchten op uitgaand vlak, maar nu maakt Club Brugge ...

826
826
Schokkende onthulling over crash Diogo Jota

De voetbalwereld is nog steeds in shock na het plotse overlijden van Diogo Jota en zijn broer ...

271
271

Meer sportnieuws