Luka Modric mag niet zomaar weg bij Tottenham Hotspur, clubs moeten dan diep in de buidel tasten. Trainer André Villas-Boas laat aan
Sky Sports weten dat de publiekslieveling de ploeg uit Londen alleen voor de juiste prijs zal verlaten deze transferperiode.
De Kroaat staat in nadrukkelijke belangstelling van onder andere Real Madrid. Vorig seizoen werd een
transfer nog voorkomen en Villas-Boas hoopt dat dit opnieuw gebeurt. "Er is interesse van drie clubs in Luka. Ik hoop dat Tottenham opkomt voor haar rechten. Daarnaast heb ik met de voorzitter, Daniel Levy, gesproken en die heeft mij verzekerd dat Luka alleen voor de juiste prijs weggaat", zo liet de nieuwe oefenmeester van de Londense ploeg weten.
Vorig seizoen wilden meerdere ploegen de 26-jarige voetballer overnemen. Hiertussen zat ook Chelsea, waar op het laatste moment een transfer afketste. Na een goed seizoen wil Tottenham de middenvelder alleen voor de hoofdprijs laten gaan. Naar verluidt wil de club uit de havenstad 44 miljoen euro ontvangen voor de 57-voudige Kroatische international.
LEES OOK:
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'