Sa Pinto krijgt ervan langs: "Hij is alle windrichtingen kwijt"

door
Sa Pinto krijgt ervan langs:

Standard won dan wel zijn openingswedstrijd in Play-Off I, toch was coach Ricardo Sa Pinto na de wedstrijd in alle staten. Op zijn persconferentie stak hij een minutenlange monoloog af waarin hij zwaar uithaalde naar de pers. De Portugees vindt dat hij te weinig waardering krijgt en besloot zelfs om niet meer met de pers te spreken tot na het seizoen.


Een bizarre ingreep, die hem nu flink aangerekend wordt. Analist en Sporza-presentator Stef Wijnants bijvoorbeeld, haalt in Het Belang van Limburg stevig uit. "Sa Pinto is al een clown genoemd, maar nu is hij alle windrichtingen kwijt. We moeten hem allemaal feliciteren met de onwaarschijnlijke prestaties die Standard dit seizoen geleverd heeft. In de beker kan ik daar nog inkomen. Maar is PO I halen dan voortaan de doelstelling? Gaat dat bepalen of je goed werkt of niet? De top zes halen is voor Standard gewoon heel normaal. Waar heeft deze man het over? Er is net heel weinig kritiek geweest op zijn functioneren."

Het zal Sa Pinto ongetwijfeld op de maag hebben gelegen dat daags na de bekerfinale het nieuws rond de flirt tussen voorzitter Venanzi en zijn droomtrainer Preud'homme bekend geraakte. "Standard wint de beker en je hoort twee weken niks. Je wint vervolgens tegen Charleroi en plots heeft de pers de boter gegeten omdat ze over Preud’homme schrijven? Maar je moet je afvragen wie dat heeft laten lekken. Ik ben in ieder geval blij dat we hem niet meer horen dit seizoen", concludeert Wijnants.

LEES OOK: "Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd?

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken
Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken
142

De club moet Sa Pinto tot de orde roepen ...

Meest recent

PSV mag champagne koud zetten na knotsgekke partij

Voor de interlandbreak liet PSV nog tot twee keer toe de kans liggen om de landstitel veilig te ...

11
11
Barça gniffelt: Real gaat met billen bloot in Mallorca

Voor Real Madrid lijkt de titel in LaLiga dit seizoen weer een beetje verder weg. De Koninklijke ...

21
21
Essevee en Cercle in evenwicht na onwaarschijnlijke misser

De openingswedstrijd van de Relegation Play-Off heeft geen winnaar gekregen. Zulte Waregem en Cercle ...

32
32
'Ajax neemt keiharde beslissing over Dolberg'

In augustus baalden ze bij Anderlecht nog hard van het verlies van Kasper Dolberg. Paars-Wit wou de ...

107
107
Bayern wendt in minuut 99 nog puntenverlies af

Vincent Kompany en Bayern München hebben zaterdagnamiddag maar net puntenverlies vermeden. Na ...

65
65
Kritiek op Mokio: Swerts velt duidelijk oordeel

De laatste weken is Jorthy Mokio weer titularis bij Ajax, maar toch beleeft onze landgenoot zijn ...

15
15
Volgende trainer op de wip in Jupiler Pro League?

Het leek een zorgeloos seizoen te gaan worden in de Jupiler Pro League. Door de nakende ...

96
96
Smaakmaker KV Mechelen spreekt zich uit over vertrek

Bij KV Mechelen willen ze in de Champions' Play-Off nog knallen en proberen om een Europees ticket ...

74
74
'Anderlecht kaapt talent weg voor neus van Atletico'

Bij Anderlecht is het nog steeds wachten op witte rook over een nieuwe sportief directeur, al lijkt ...

126
126
Oosting baalt: "Kan mijn ploeg één ding kwalijk nemen"

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

66
66
Statement Man City: machtige Haaland verplettert Liverpool

Manchester City heeft de laatste rechte lijn van het seizoen op indrukwekkende wijze ingezet. In de ...

60
60
'Witte rook nabij: Anderlecht op zucht van nieuwe TD'

RSC Anderlecht speurt inmiddels al een hele poos naar een nieuwe technisch directeur. Maar die ...

376
376
Titelpredictie Vandenbempt: "Geef ze 59 procent kans"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

133
133
Voorbeeld Brughmans: deze Genk-goudhaantjes staan al klaar

KRC Genk opende vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met de 17-jarige Lucca Brughmans ...

151
151
De Bruyne lucht zijn hart: “Kan geen normale papa zijn”

Het leven van Kevin De Bruyne speelt zich al jaren af onder een vergrootglas. Waar hij ook gaat, ...

36
36
Comeback Kompany? 'City heeft ideale opvolger Guardiola'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

59
59
Scherprechter Sint-Truiden: Sebaoui tipt nieuwe kampioen

Zaterdagavond wordt de openingsspeeldag van de Champions' Play-Offs op gang getrapt. Leider Union SG ...

140
140
Champions' Play-Offs: zes namen extra onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

119
119
'Club knokt met Ajax en co: peperdure zomeraanwinst'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daar moet ook de ...

257
257
Woede Bosuil terecht? Somers velt verdict over penaltyfase

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

211
211
Courtois deelt intrigerend bericht dat fans doet gissen

Zonder aankondiging, zonder context en precies daardoor zo opvallend. Thibaut Courtois zette zijn ...

43
43
TU: 'Pittig prijskaartje De Cat, Club wil bekende doelman'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

234
234
Transfersoap bij Chelsea: sterkhouder hint naar vertrek

Het is de voorbije jaren maar zelden rustig geweest bij Chelsea. Sinds de overname door BlueCo ...

24
24
Vloek op leider in play-offs? Dit vindt Hubert ervan

Om 20u45 wordt ook de Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League afgetrapt. Daarin begint Union ...

49
49
‘Club Brugge ruikt buitenkans op mercato: Leko huivert’

Club Brugge ziet richting zomer een buitenkans op de transfermarkt opduiken, maar intern is niet ...

320
320

Meer sportnieuws