Genk 'slachtoffer' van Stuivenberg: "Clement schrok er zelfs van"

door
Genk 'slachtoffer' van Stuivenberg:

KRC Genk strijdt dinsdagavond om een plek in de halve finale van de beker en kan die kans maar beter beide handen grijpen. De Limburgers zijn immers bezig aan een bijzonder wisselvallig seizoen en zullen nog flink moeten knokken om zich voor Play-Off te grijpen. Voor een groot deel te wijten aan het bewind van Albert Stuivenberg.


De Nederlander was amper een jaar actief in de Luminus Arena en werd inmiddels al vervangen door Philippe Clement. Maar volgens clubwatcher Stef Wijnants is zijn passage erg nefast geweest voor KRC. "De kritiek aan het adres van Stuivenberg is snoeihard. Op fysiek vlak trof Philippe Clement een krater aan. De testen deden Clement schrikken, evenals de behandeling en/of de terugkeer van de geblesseerden. Sleutelspelers als Leandro Trossard en Sander Berge kampen met letsels die al veel vroeger hersteld hadden moeten zijn", klinkt het bij Sporza.

Uiteraard ligt niet alle schuld voor deze malaise bij de Nederlander en Stuivenberg deed heus ook wel goede zaken. Maar de zoveelste trainerswissel heeft de twijfels bij de supporters flink doen toenemen. "De fans in Genk weten het ook niet meer. In de 30-jarige geschiedenis zijn er zelden zoveel lege plaatsen te zien geweest in de Luminus Arena. Duizenden fans met abonnementen kwamen eind 2017 gewoon niet opdagen. De aanstelling van Clement gaf de burger evenwel weer moed, want tegen Anderlecht en STVV waren bijna alle plaatsen bezet. Maar telkens keerden de supporters met een onbehaaglijk gevoel naar huis."

LEES OOK: Cruciale wissel bij Genk, Wils houdt vast aan jonge defensie

🔥 Wat iedereen nu leest

'CDK-deal pakt dramatisch uit voor Jashari'
'CDK-deal pakt dramatisch uit voor Jashari'
'Noa Lang nu al in de miserie door De Bruyne'
'Noa Lang nu al in de miserie door De Bruyne'

Genk had Stuivenberg veel sneller op straat moeten zetten ...

Meest recent

Transferfout Anderlecht? Meteen twijfels bij Bertaccini-deal

RSC Anderlecht blijft zich maar versterken. Zaterdag werd met de 19-jarige Yasin Özcan een ...

142
142
Coucke zeldzaam openhartig: "Of ik bij Anderlecht blijf?"

Marc Coucke blijft één van de meest zichtbare figuren in het Belgische ...

68
68
'Club Brugge lacht tanden bloot: bod van 45 miljoen'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op de Europese verplaatsing naar Salzburg. Ondertussen ...

425
425
'Kieft en Gijp bezwijken allebei voor dezelfde vrouw'

Voormalig topspits Wim Kieft staat erom bekend dat hij zijn mening niet snel onder stoelen of banken ...

28
28
'Napoli blijft gaan: grote naam naast De Bruyne en Lukaku'

SSC Napoli gaat dit seizoen als Italiaans kampioen de Champions League in en daarvoor is de club ...

159
159
Cruciale wissel bij Genk, Wils houdt vast aan jonge defensie

KRC Genk wordt niet gespaard bij de start van het seizoen. Een week na de verplaatsing op Club ...

29
29
Hayen bij van zich af: "Je mag één ding niet vergeten"

Na amper drie officiële wedstrijd is de eerste nederlaag van het seizoen al een feit voor Club ...

526
526
TRANSFERUURTJE: 'Bosuil in vuur en vlam, nieuwe jackpot Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

292
292
Karetsas slaat snoeihard terug na afwijzing Rode Duivels

Konstantinos Karetsas is één van de grootste talenten op de Belgische velden. Dit ...

453
453
Samoise zucht en puft bij KAA Gent: "Kijk naar Anderlecht..."

KAA Gent won op de valreep van promovendus La Louvière in de Jupiler Pro League. De ...

360
360
Hasi laat speler genadeloos vallen: twee extra troeven

RSC Anderlecht neemt het in de Jupiler Pro League op tegen Cercle Brugge. Paars-Wit hoopt de ...

543
543
‘Club Brugge vreest leegloop: onverwachte exit in de maak'

Bij Club Brugge verwacht men nog verschillende vertrekkers. Ardon Jashari, Joel Ordonez en Raphael ...

888
888
Exit Stroeykens? Transferdossier ontploft plots

Mario Stroeykens kampte afgelopen seizoen met veel blessureleed, maar de middenvelder is nog steeds ...

636
636
Antwerp-aanwinst heeft knaltransfer al in vizier

Royal Antwerp FC moet elke mercato verkopen, maar het haalt ook verschillende spelers binnen. Thibo ...

217
217
Nieuwe transferhoofdpijn voor STVV na Bertaccini-exit

Het gonste de afgelopen weken plots van de geruchten omtrent transfers bij een aantal spelers van ...

74
74
KRC Genk zint op revanche: Fink waarschuwt

KRC Genk speelt in eigen huis tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers hopen deze keer wel ...

182
182
'CDK-deal pakt dramatisch uit voor Jashari'

De soap rondom Ardon Jashari blijft maar aanslepen. Club Brugge is niet van plan om AC Milan zijn ...

1441
1441
Bliksemtransfer Dessers naar Belgische topclub?

Cyriel Dessers scoorde vorig jaar 30 keer voor Rangers FC, maar toch zou hij de club eventueel mogen ...

1066
1066
Lammens twijfelt: Man Utd lijkt toch geen topdeal

Senne Lammens gaat Royal Antwerp FC wellicht nog verlaten. De Great Old hoopt 20 miljoen euro te ...

320
320
RAFC-fan Tom Waes krijgt rake tik op Nederlandse tv

Dat Tom Waes een énorme fout maakte door dronken achter het stuur te kruipen, dat weet heel ...

253
253
Vrouw Bertaccini steelt show in Anderlecht-shirt

RSC Anderlecht pakte groots uit met de transfer van Adriano Bertaccini. De aanvaller tekende voor ...

744
744
Bertaccini-deal toont: Anderlecht gokt groots

RSC Anderlecht stelde Adriano Bertaccini voor. Dat kost de club ongeveer 5,3 miljoen euro, inclusief ...

371
371
Transferbom bij Antwerp: topclubs staan in rij

Royal Antwerp FC zoekt naar geld en wil daarom dolgraag een aantal topspelers van de hand doen. De ...

677
677
Union SG moet Serie A vrezen: volgende vertrekker?

Union SG zag al heel wat spelers vertrekken, maar er is interesse in nog meer spelers. Zo wordt ...

82
82
Anderlecht-transfer zakt nu al door het ijs

RSC Anderlecht lijkt niet te stoppen. Sinds Olivier Renard neerstreek in Brussel haalden ze er al ...

1257
1257

Meer sportnieuws