Manchester United deed al goede zaken met SL Benfica en haalde Victor Lindelöf naar het noorden van Engeland. Ook spits Romelu Lukaku valt binnenkort te bewonderen op
Old Trafford, maar de transferhonger van de
Red Devils is nog lang niet gestild.
United was er eigenlijk al zo goed als uit met Chelsea over de
transfer van controleur Nemanja Matic naar Manchester, maar in Londen vindt men dat United Chelsea serieus voor schut gezet heeft door Lukaku te halen, het belangrijkste transferdoelwit van trainer Antonio Conte. Matic kan een transfer naar Manchester dus op zijn buik schrijven. Gelukkig is er nog een tweede optie voor José Mourinho.
The Guardian meldt dat United zich met een officieel bod zal uitbrengen bij de stadsgenoot van Chelsea, Tottenham Hotspur. De Engelse international Eric Dier moet naar
Old Trafford komen en de
Red Devils zijn bereid om veel geld te betalen voor deze speler: het openingsbod bedraagt volgens de laatste berichten zo'n 56 miljoen euro.
LEES OOK:
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie