Club zou volgens de geruchten in ieder geval aan nog een Zuid-Amerikaan denken. De 19-jarige middenvelder Jordan Sierra zou in beeld zijn bij de landskampioen. Het talent speelt bij Delfin, waarvoor hij vorig jaar vier keer scoorde in 40 wedstrijden in de Ecuadoraanse hoogste klasse. De voorbije weken was hij met Ecuador U20 actief op het Zuid-Amerikaans kampioenschap. Ook Ajax toonde al belangstelling in hem.
Massimo Bruno liet weten dat een definitieve terugkeer naar Anderlecht zeker een optie is voor hem. "Anderlecht is sowieso de club van mijn hart en het zal nooit een slechte optie zijn hier te blijven, maar in voetbal kan alles snel gaan. Leipzig volgt me nog wel, maar ik weet niet of zij een terugkeer willen. Misschien komen er ook andere clubs aankloppen", klonk het in Het Nieuwsblad.
Om Adrien Trebel te vervangen, volgde Standard blijkbaar verschillende pistes. Makelaar Frederic Schmitt van Cosmosport, liet via LinkedIn immers weten dat Standard een poging heeft ondernomen om Cheikh Tioté aan te trekken. Het ging naar verluidt zelfs om een aantrekkelijk voorstel. De Ivoriaanse ex-speler van Anderlecht ging hier echter niet op in en koos voor het grote geld in China, zo ging hij bij tweedeklasser Beijing Enterprises aan de slag.
Foot Mercato weet dat de 24-jarige middenvelder Oumara Camara op de radar van Belgische club staat. Daarnaast hebben Franse tweedeklassers belangstelling en ook vanuit de Championship in Engeland is er interesse voor de middenvelder. Camara speelt in de Franse derde klasse voor CA Bastia.
BUITENLAND
Het Spaanse AS laat weten dat Bayern Munchen de situatie van Yannick Carrasco bij Atletico Madrid op de voet volgt. Carrasco is dezer dagen een schim van zichzelf en zou niet meer in de bovenste schuif liggen van trainer Simeone. Daar zou Bayern komende zomer dus eventueel van kunnen profiteren.
90min komt met het gerucht dat niemand minder dan Sergio Aguero volgend seizoen naar Arsenal zou kunnen trekken. Eerder werd er ook al gewag gemaakt van interesse van Chelsea en Real Madrid. De Argentijnse topspits is dit seizoen een schim van zichzelf. Nu Manchester City met Gabriel Jesus een nieuwe superster in huis heeft gehaald, zouden de dagen van Aguero wel eens geteld kunnen zijn.LEES OOK: Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen
Kobe K