Luis Suarez wist afgelopen zomer een toptransfer af te dwingen naar Barcelona, ondanks zijn bijtincident. Toch had het niet veel gescheeld of hij had bij een concurrent van Liverpool gespeeld.
Arsenal wou hem immers vorig seizoen kost wat kost inlijven. Na een gesprek met Steven Gerrard besloot Suarez het niet te doen. Dat meldt de Engelse pers. "We spraken over de interesse en mijn beslissing. 'Je hebt de juiste beslissing genomen', zei hij. 'Je hebt gewacht tot op het juiste moment'", begint Suarez z'n verhaal.
"'Speel nog zo'n seizoen bij Liverpool en Bayern, Real en Barcelona zullen je willen. Je kan dan kiezen naar waar je gaat. Je hebt immers de kwaliteit om bij alle drie de clubs te spelen, zei Steven nog." Gerrard geeft toe dat hij zulke dingen zei tegen Suarez.
"Vorige zomer, toen hij in z'n eentje moest trainen, zei ik hem niet naar Arsenal te gaan. Met alle respect voor Arsenal, maar ik heb hem gezegd dat hij te goed is voor Arsenal."
LEES OOK:
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk