Voor Lukas Podolski is het naderende Europees Kampioenschap voetbal van deze zomer extra speciaal. Van de aanvaller van het Duitse nationale team woont een groot gedeelte in Polen, het land dat samen met Oekraïne het EK organiseert.
"Ik heb nog een groot gedeelte van mijn familie in Polen wonen en ik verheug me erop dat we ons hotel en trainingskamp in dat land hebben. Ik weet dat men bij grote toernooien altijd op mij kan rekenen, hopelijk is dat dit keer weer zo", opent Podolski tegenover
Bild.
Over de ambities van
der Mannschaft zegt de aanvaller van 1.FC Köln: De titel is ons doel. Elke voetballer wil kampioen worden, dus dat is vanzelfsprekend. Maar een EK of
WK winnen is iets speciaals, iets anders dan de Duitse titel. Als wij het EK winnen, kunnen we ons een gouden generatie noemen", besluit Podolski.
LEES OOK:
Nagelsmann blundert met Tresoldi: topdeal in lichterlaaie