Eden Hazard droomt ervan om ooit voor Real Madrid te voetballen. Dat heeft hij laten doorschemeren in een interview met
beIN SPORTS.
Op de vraag waar hij na zijn Chelsea-tijd zou willen spelen, antwoordde hij: "Real Madrid? Welke speler zou niet geinteresseerd zijn als Real aanklopt."
Als klein kind was Hazard al fan van Real Madrid, dat in die tijd Zinedine Zidane onder contract had staan. De huidige assistent-coach van de Koninklijke gaf zelf als eens aan dat hij Hazard graag naar de Spaanse hoofdstad ziet komen.
De 23-jarige Hazard is aan een uitstekend seizoen bezig bij Chelsea. In 35 officiële wedstrijden scoorde hij al veertien keer. José Mourinho laat zich regelmatig zeer positief over de Rode Duivel uit en het lijkt er dan ook niet op dat
The Blues hun spelmaker willen verkopen.
Chelsea is mede dankzij Hazard, die nog geen competitiewedstrijd miste, koploper in de Premier League met één punt voorsprong op Arsenal. Zaterdag werd de ploeg van Mourinho echter wel uitgeschakeld in de FA Cup.
LEES OOK:
Rudi Garcia jubelt over De Cat: WK met Rode Duivels?