'Club Brugge schrikt plots op: bod van 20 à 25 miljoen'

door
'Club Brugge schrikt plots op: bod van 20 à 25 miljoen'

Club Brugge is grotendeels klaar met zijn huiswerk op de transfermarkt. Mogelijk vertrekt de overbodige Gustaf Nilsson nog, voorts lijkt de selectie voor dit seizoen vast te staan. Ook al wordt Christos Tzolis in extremis nog aan een transfer gelinkt.

De Griek werd in het voorjaar van 2023 overgenomen van de Duitse tweedeklasser Fortuna Düsseldorf. En dat bleek een goede zet. Zo groeide Tzolis in een mum van tijd uit tot één van de smaakmakers bij Blauw-Zwart. De 23-jarige is dan ook niet meer weg te denken uit de basiself van coach Nicky Hayen en maakte ook op Champions League-niveau indruk.

Logisch dus dat Club Brugge de samenwerking wil verder zetten. En die intentie bleek wederzijds. Begin deze zomer verlengde Tzolis namelijk zijn overeenkomst tot medio 2029. Daarmee leek een zomertransfer definitief van de baan. Desondanks begon er de toch nog één en ander te bewegen. Crystal Palace meldde zich namelijk aan het front.

LEES OOK: 'Last-minute transfer Club: persoonlijk akkoord gevonden'

Club weigert miljoenen

Naar verluidt bood de FA Cup-winnaar zelfs ruim 30 miljoen euro voor de flankaanvaller. Maar de Bruggelingen lieten duidelijk verstaan dat hun smaakmaker niet te koop was. Het transferdossier kon dan ook in de koelkast gestoken worden tot de zomer van 2026. Maar in Turkije denkt men daar blijkbaar anders over.

Zo werd eerder deze week al gemeld dat Galatasaray, dat nog tot aanstaande vrijdag transfers kan doen, interesse toonde in de Griekse international. Die berichten worden nu ook bevestigd door de het medium SporX. Daar beweert men zelfs dat inmiddels contacten lopen tussen de betrokken partijen.

Transferkansen quasi onbestaande

Moesten die bewering al waar zijn, zijn de slaagkansen van Galatasaray zou goed als onbestaande. De Turken zouden zo'n 20 tot 25 miljoen euro veil hebben voor Tzolis. Club weigerde eerder al een hogere som, daar zal het nu zeker niet op terugkomen. Bovendien is er voor Blauw-Zwart amper tijd nog om een geschikte vervanger te halen. Overigens moesten de spelerslijsten voor de Champions League al binnen bij de UEFA. Als Tzolis de stap naar Istanbul zet, zou hij dus pas ten vroegste in februari weer Europees voetbal kunnen spelen. De Turkse kampioen is op voorhand dus al kansloos.

Tzolis is momenteel de belangrijkste veldspeler bij Club ...

Meest recent

Bekende politicus zorgt voor rel bij Duivels-match

Het Lotto Park veranderde gisterenavond in één grote feesttempel, zo leek het alvast. ...

9
9
Massimo Bruno verrast iedereen met Belgische transfer

Massimo Bruno was al enkele maanden op zoek naar een club. Na zijn passage bij KV Kortrijk was de ...

21
21
Beerschot pakt alsnog uit met grote stunttransfer

Beerschot is moeizaam aan het seizoen begonnen in de Challenger Pro League, maar ze hebben de fans ...

90
90
Stijnen baalt: zomeraanwinst na maand al weg bij Patro

Zeer opmerkelijk nieuws vanuit Maasmechelen. Patro Eisden heeft daar een volgende vertrekker ...

41
41
Jackpot voor Antwerp: megatransfer officieel afgerond

Het zat er al dagen, zelfs weken aan te komen, maar ondertussen is het ook officieel. Mahamadou ...

283
283
Toptransfer voor Anderlecht: "12 miljoen euro"

RSC Anderlecht moet vandaag nog spelers van de hand doen, maar het blijkt akelig stil in het Lotto ...

530
530
Leverkusen strikt oude bekende van Anderlecht als coach

Het seizoen in de Bundesliga is nog maar twee speeldagen ver. Toch maakte Bayer Leverkusen van de ...

54
54
Contractnieuws bij Antwerp, vertrekker bij Lierse

Voorlopig is het een zeer rustige laatste transferdag in Belgie. Bij Lierse SK en Royal Antwerp FC ...

227
227
'Opvolger Dolberg: Anderlecht doet officieel bod'

Olivier Renard en Tim Borguet moeten dringend in gang schieten. Er moeten nog een aantal overbodige ...

809
809
'Nilsson hakt transferknoop definitief door'

Het is Deadline Day voor Belgische clubs, maar bij Club Brugge lijkt het een rustige dag te worden. ...

581
581
Zulte Waregem kondigt nog een vertrekker aan

Op de laatste dag van de transferperiode mogen we ongetwijfeld nog heel wat beweging verwachten bij ...

76
76
'Wilmots verrast compleet: witte merel voor Standard'

Standard was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met ...

289
289
Drama voor Rode Duivel: WK-selectie in gevaar?

De Rode Duivels hebben in de voorbije week een nieuwe stap gezet richting het WK. Ze lieten zich ...

195
195
Na Kompany nog een Belg in eregalerij van Premier League?

In 2021 zetten ze in Engeland een Hall of Fame op, waarin de grootste namen uit de geschiedenis van ...

124
124
'Rashford na 3 matchen al uitgekotst bij Barcelona'

FC Barcelona pakte in de zomer alweer uit met een opmerkelijke transfer. Het zocht al langer naar ...

243
243
Keiharde eis Van Bommel onthuld: "Daar kan Twente niet aan voldoen"

Het is intussen al meer dan een jaar geleden dat Mark van Bommel afscheid nam van Antwerp. Sindsdien ...

158
158
Onheil boven Duivels: bezorgdheid om steeds zelfde speler

De Rode Duivels kunnen terugblikken op een uitstekend tweeluik. Zowel tegen Liechtenstein als ...

206
206
Paniek bij Coucke: geldnood plots levensgroot probleem

De Raad van Bestuur stemde unaniem om Wouter Vandenhaute te lozen als voorzitter, maar vooralsnog ...

1109
1109
Celine Van Ouytsel met collega-Antwerpsupporter: zo reageert DIW

De geruchten deden al een tijdje de ronde en werden vorige week omgezet in spetterend relatienieuws: ...

84
84
Last-minute transfer? Raskin spreekt duidelijke taal

De Rode Duivels blikten zondagavond Kazachstan in met 6-0. Voor Nicolas Raskin werd het een extra ...

91
91
TRANSFERUURTJE: 'Plots megabod voor Club, Anderlecht wil grote naam'

De zomermercato is in enkele landen, waaronder België, nog enkele dagen geopend. Verschillende ...

627
627
Oh slaat keihard terug na mislukte toptransfer

KRC Genk leek deze zomer ongelooflijk te cashen. Eerst werd Tolu Arokodare voor een recordbedrag ...

458
458
Thibaut Courtois pakt uit met grote plannen naast het veld

Thibaut Courtois kende net zoals alle Rode Duivels een heerlijk tweelijk uit in deze ...

148
148
Anderlecht-fans watertanden na boodschap Doku

Terwijl RSC Anderlecht op de sukkel is speelden de Rode Duivel de pannen van het dak in het Lotto ...

240
240
"Pray for Ruben"-Van Gucht in allerijl naar spoed gebracht

Ruben Van Gucht kreeg het de laatste jaren al meermaals hard te verduren. Eén van de ...

133
133

Meer sportnieuws