RSC Anderlecht is wisselvallig aan het seizoen begonnen onder Vitor Bruno. Sportieve baas Antoine Sibierski gaf een uitgebreid interview aan La Dernière Heure en sprak onder meer over een mogelijke crisis.
De supporters van Anderlecht gaven de spelers al een ferm fluitconcert afgelopen speeldag. Met een 7 uit 15 is de balans voorlopig te weinig, maar de Europese resultaten sussen een crisis voorlopig.
LEES OOK: Sibierski geeft genadeloze boodschap aan Stroeykens
Vertrouwen in BrunoSibierski sprak alvast vertrouwen uit over Bruno. “Ik ben volledig tevreden met de trainer en de staf. Vitor laat me zien wat ik al vermoedde tijdens onze vele urenlange gesprekken. Mijn graadmeter is hoe alle spelers trainen. Ze werken heel hard en heel goed. Ik zie discipline en discipline.”
Toch beseft de sportieve baas dat het beter moet in de JPL. “Ik ben nooit tevreden, dus zeven uit vijftien is niet genoeg voor mij. Maar we moeten rekening houden met de huidige omstandigheden. De omstandigheden waren niet bevorderlijk voor goede prestaties, zowel in de Europa League als in de competitie.”
Crisis voor de deur
Sibierski liet zich ook uit over een crisis in het Lotto Park. “Op dit moment maak ik me geen zorgen, maar het is duidelijk dat we de wedstrijd van vrijdag moeten winnen. Nu kan ik accepteren dat we wedstrijden winnen zonder goed te spelen. In de toekomst zullen we veel beter moeten presteren.” Sibierski mikt op een top 3-plek dit seizoen.
Stephan Calander