Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain in de Champions League. De sportieve leiding is ondertussen ook al in de weer op de transfermarkt. Zo mag coach Vincent Kompany zich verheugen op een nieuwe topaanvaller.
De Belgische trainer is met zijn manschappen in München bezig aan één van de meest indrukwekkende seizoenen van de recente geschiedenis. Bayern legde inmiddels al beslag op de Duitse landstitel. Dat deed het door ondertussen het doelpuntenrecord aller tijden in de Bundesliga, onaangeroerd sinds 1972, te verpulveren.
Op 23 mei vormt VfB Stuttgart dan weer de tegenstander in de finale van de DFB Pokal. Het is de eerste keer sinds 2020 dat Bayern nog eens in de Duitse bekerfinale stond. Stuttgart werd overigens begin dit seizoen al geklopt in de Duitse supercup. En in de Champions League wacht woensdag de ultieme titanenclash met Paris Saint-Germain om een finaleticket.
LEES OOK: 'Kompany verwend: Bayern zet Kane in voor mega-aanwinst'
Extra topaanvallerKompany en co zijn dus een grandioos seizoen aan het afwerken. Maar de lat blijft bijzonder hoog liggen in München. In de komende seizoen wil Bayern zijn dominante zelve blijven. En dus is het zaak om de Belgische trainer van een selectie te blijven voorzien die in staat is om aan de hoge standaarden te voldoen.
Vandaar wil men ondanks de successen van de voorbije maanden nog een klepper in huis wil halen. Zo raakte bekend dat Bayern München mikt op een extra topaanvaller. Iemand die op beide flanken uit de voeten kan, maar eventueel ook kan depanneren in het centrum. Daarvoor geldt Anthony Gordon momenteel als het toptarget.
Onderhandelingen lopen
Kompany zou alvast groen licht hebben gegeven voor de komst van de Engelse international. Volgens transferexpert Florian Plettenberg is de club inmiddels ook vergevorderd met de speler en zijn entourage. Zo zou inmiddels een contract van vijf seizoenen zijn gepresenteerd. Zijn Sky Sports-collega Keith Downie meldt dat het dossier nu ook op clubniveau is geopend. De eerste gesprekken tussen Bayern en Newcastle United zouden al plaatsgevonden hebben en beide clubs onderhouden een goede band. Newcastle lijkt er ook de voorkeur aan te geven hem aan de Duitsers te verkopen in plaats van aan een directe concurrent in de eigen Premier League.
🚨 🙋🏻♂️ Bayern Munich have opened talks with Newcastle over a potential summer move for Anthony Gordon.
— Keith Downie (@SkySports_Keith) May 7, 2026
👂 💸 Newcastle will listen to offers for the England winger as they expect him to want to explore his options this summer.
🗣️ Bayern have now made official contact with the St… pic.twitter.com/PLIwmBqkON
Kobe K