'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

door
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen gezet op een nieuw doel: het doelpuntenrecord aller tijden in de Bundesliga. Daarvoor rekent hij uiteraard op zijn topspits Harry Kane. En ook diens toekomst in München lijkt gevrijwaard.

Kane verhuisde in de zomer van 2023 van Tottenham Hotspur naar Bayern München. In zijn eerste seizoen kroonde hij zich er meteen tot topscorer in de Bundesliga, maar wederom bleef een grote prijs in teamverband uit. Vorig seizoen was het echter toch zover. Voor het eerst in zijn carrière kroonde de Engelse international zich tot landskampioen.

Ondertussen staat ook de Duitse supercup op zijn palmares en het zou al heel gek moeten lopen, als daar dit seizoen niet nog één of meerdere grote prijzen bij komen. Bayern staat immers royaal aan de leiding in de competitie, knokte zich naar de halve finales van de beker en plaatste zich in de Champions League rechtstreeks voor de 1/8ste finales.

LEES OOK: Kompany raast door: nieuw record weldra verbroken

Op recordjacht

Dat Kane na jarenlange droogte bij Tottenham nu bezig is aan een heuse prijzenjacht, heeft deels met zijn eigen prestaties te maken. Zo kan de aanvaller duizelingwekkende cijfers voorleggen bij zijn Duitse werkgever. in 133 officiële matchen namens Bayern was hij al goed voor 130 goals en 31 assists. En dit seizoen kan er een fabuleus record bijkomen.

In de Bundesliga zit hij na 24 speeldagen al aan 30 goals. Hij heeft dus nog tien matchen om het doelpuntenrecord van Robert Lewandowski te breken. Die scoorde destijds 41 keer in één seizoen. Ook in teamverband is het doelpuntenrecord in de Bundesliga, dat al sinds 1972 staat, in zicht. Daarvoor moeten Kane en co nog 14 keer scoren in de resterende duels.

Verlenging op tafel

Hoewel hij inmiddels alweer 33 jaar oud is, blijft de waarde van Kane buiten kijf staan. De clubleiding en Kompany willen dan ook nog een tijdje met hem doorgaan. Zo meldt transferexpert Fabrizio Romano dat Der Rekordmeister actief werkt aan een contractverlenging. Die intenties waren al een tijdje bekend en nu zou de club ook concrete stappen hebben ondernomen. Er zouden al verkennende gesprekken lopen om de exacte intenties van beide partijen uit te pluizen. De verwachting is evenwel dat het uiteindelijk tot een akkoord zal komen.

Kane is dit seizoen de beste spits op de Europese velden ...

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

15
15
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

44
44
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

83
83
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

146
146
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

214
214
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

81
81
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

62
62
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

153
153
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

476
476
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

190
190
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

721
721
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

178
178
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

126
126
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

153
153
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

227
227
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

651
651
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

65
65
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

364
364
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

303
303
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

181
181
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

423
423
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

202
202
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

70
70
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

54
54
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

317
317

Meer sportnieuws