Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

door
Hein luidt alarmbel:

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te laag. Stilaan zorgwekkend. Hein Vanhaezebrouck ziet een enorm probleem voor trainer David Hubert.

We haalden al meermaals aan dat Union SG te weinig aanvallend vernuft heeft. Daar is het de afgelopen jaren enorm verzwakt geraakt. Iemand als Anouar Ait El Hadj heeft aanvallend dramatische cijfers, maar hij is niet de enige.

LEES OOK: Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

Te weinig kwaliteit in de aanval

"Guilherme telt 2 goals, Patris 1 assist, El Hadj in de Jupiler Pro League 0 goals en amper 2 assists, Fuseini niets, Giger 3 goals en 1 assist, Rob Schoofs 2 goals en 3 assists, Khalaili 2 goals en 1 assist. Die cijfers liggen verschrikkelijk laag. Te laag", stelt Vanhaezebrouck terecht vast bij Het Nieuwsblad.

"Zeker in het middenveld zit er te weinig aanvallende kracht. El Hadj is te beperkt voor die rol als nummer tien bij de leider van onze competitie. Dat werd gecompenseerd door een spits die scoorde", aldus de ex-coach.

Blessure van David

En dan viel Promise David ook nog eens voor maanden uit. "Eerst Florucz, dan Rodriguez, uiteindelijk ook Promise David. Die zijn ze kwijt en dat gaan ze voelen. Het wegvallen van Promise David gaat Union punten kosten en vermoedelijk ook de titel", stelt Vanhaezebrouck vast.

Hij vergelijkt het uitvallen van de Canadees met Club Brugge dat Hans Vanaken maanden zou moeten missen. Daarom is Club Brugge voor Vanhaezebrouck nu de topfavoriet om de landskampioen van België te worden.

Gaat Union naast alle prijzen grijpen?

Meest recent

'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

6
6
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

81
81
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

90
90
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

573
573
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

90
90
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

74
74
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

94
94
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

148
148
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

549
549
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

33
33
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

295
295
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

208
208
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

156
156
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

357
357
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

183
183
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

62
62
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

44
44
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

268
268
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

89
89
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

339
339
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

179
179
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

46
46
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

287
287
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

304
304
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

101
101

Meer sportnieuws