Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net geen 4 miljoen euro. De kans bestaat dat ze nog een mooie som gaan opstrijken, dankzij een Europese topclub.
LEES OOK: WK-droom De Bruyne op instorten: "Twijfel of we hem terugzien"
Denkey grof wildCercle Brugge verkocht Kévin Denkey in januari 2025 voor 15,30 miljoen euro aan de Amerikaanse club Cincinatti FC. De aanvaller doet het voortreffelijk in de Major League Soccer. De cijfers zijn heel goed.
Denkey wist in 37 matchen 18 keer de weg naar de netten te vinden, daarnaast deelde hij ook 2 assists uit. Het is dan ook geen toeval dat er interesse is gekomen in de aanvaller. Dat meldt SportsBoom.
Cercle kijkt aandachtig mee
Bij Napoli lijken ze al uit te kijken om Romelu Lukaku stilaan te gaan vervangen. Die ligt na dit seizoen nog één jaar onder contract. De Italianen zouden Denkey in de zomer mogelijk naar de Serie A willen gaan halen.
Dan zullen ze wel stevig moeten gaan betalen, want Cincinatti hoopt tussen de 25 en 30 miljoen euro te vangen voor zijn smaakmaker. Er is echter veel interesse. Bayer Leverkusen, VfB Stuttgart, Eintracht Frankfurt, Crystal Palace en Everton zien de komst van Denkey ook wel zitten.
Wie weet komt er de komende dagen zelfs nog een transfer uit de bus. Cercle Brugge ziet het graag gebeuren, want zij hebben recht op 10% van de meerwaarde bij een doorverkoop. Ze mogen dus nog dromen van mogelijk een som tussen de 1 à 1,5 miljoen euro.
Claudio Reulens