KRC Genk kon donderdagavond eindelijk nog eens juichen. Het had al sinds 30 november geen wedstrijd meer gewonnen, maar knoopte in Utrecht weer aan met de zege. Daarmee zijn ze meteen ook zeker van kwalificatie in de Europa League.
Het werd dus een mooie avond voor de Genkies, al was dat zeker niet voor iedereen het geval. Niet voor de fans die de wedstrijd niet mochten bijwonen, bijvoorbeeld. Maar ook een speler kreeg nog maar eens een mokerslag.
LEES OOK: 'KRC Genk en FC Utrecht openen transfergesprekken'
Erabi weer aan bank gekluisterdVoor Jusef Erabi waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd. De zomeraanwinst bleef nogmaals aan de bank gekluisterd en zijn situatie lijkt stilaan uitzichtloos. Voor Nicky Hayen lijkt de 22-jarige Zweed slechts vierde keuze in de spits.
De trainer verraste immers door in Utrecht Aaron Bibout aan de aftrap te brengen, terwijl de laatste weken ook Hyeon-gyu Oh en Robin Mirisola al de voorkeur kregen. Pijnlijk, want in de zomer telde Genk nog 4 miljoen euro neer voor zijn komst.
Nieuwe transferoptie duikt op
Een vertrek deze winter lijkt stilaan de enige oplossing. De voorbije dagen werd er al gewag gemaakt van interesse van Utrecht, maar nu duikt nog een gegadigde op. Volgens Sky Sports wil Rapid Wien Erabi ook binnenhalen.
De huidige nummer zeven in de Oostenrijkse Bundesliga zou wel graten zien in een uitleenbeurt van Erabi. Die kwam in de eerste seizoenshelft niet verder dan één schamel doelpuntje in achttien wedstrijden voor Genk.
ℹ️ Sky-Info: @skrapid beschäftigt sich mit Jusef #Erabi (22) 🇸🇪@KRCGenkofficial. Einer der Leihkandidaten auf der Liste des #SCR. Physisch starker, klassischer Mittelstürmer & ehem. U-21 Nationalspieler. Sommerneuzugang von #krcgenk.@SkySportAustria #skrapid #SCR2026 #inundaut pic.twitter.com/XSHNwHWM97
— Eric Niederseer (@Sky_EricN) January 22, 2026
Jannick Lanckriet