In de Bundesliga speelt Bayern München om 18u30 de topper tegen RB Leipzig. Om 16u waren er nog een aantal matchen in de Duitse eerste klasse. Een overzicht.
LEES OOK: Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern
Dortmund doet goede zaakBorussia Dortmund kan sowieso een goede zaak doen en wist wat het moest doen tegen St. Pauli. Ze kenden ook weinig problemen. De match was nog voor het uur beslist na goals van Brandt en Adeyemi. Maar we moesten onze woorden snel inslikken. Na het uur verloor Dortmund alle controle en Sands en Jones scoorden in tien minuten tijd: 2-2 en Dortmund in de problemen. In minuut 96 wisten ze de 3-2 te scoren. Zo naderen ze tot op 8 punten van Bayern.
Leverkusen kent een wisselvallig seizoen en doet zeker niet meer mee voor de titel. Zij gingen op bezoek bij Hoffenheim. Daar kwamen ze 1-0 achter via Burger. Daar bleef het ook bij. Ook coach Hjulmand krijgt Leverkusen voorlopig niet echt op het juiste spoor. Zij moeten de rol voor de top drie voorlopig lossen.
Brandt gezocht en gevonden! 🔥🐝 pic.twitter.com/I1wDEuCsz2
— Play Sports (@playsports) January 17, 2026
Lokonga geblesseerd
Andere wedstrijden:
- FC Köln - FSV Mainz 2-1 (2x Ache, Bell)
- Hamburger SV- Mönchengladbach 0-0 (Lokonga uitbrak door een blessure)
- Wolfsburg - Heidenheim 1-1 (Beck, Jenz)
Vrijgevigheid in Dortmund! 🤝 😏 pic.twitter.com/HXu3teo1tE
— Play Sports (@playsports) January 17, 2026
Probeer dit maar eens na te doen…! 😮💨😮 pic.twitter.com/e7S8hO5zLx
— Play Sports (@playsports) January 17, 2026
Claudio Reulens