'Club Brugge gaat all-in voor spits: bod van 10 miljoen'

579
'Club Brugge gaat all-in voor spits: bod van 10 miljoen'

Club Brugge speurt in januari vooral naar aanvallende versterking. De prioriteit bij uitstek is een direct inzetbare winger, al denkt Blauw-Zwart tevens al aan de langere termijn. In dat opzicht zou het zelfs bereid zijn om bijzonder diep in de buidel te tasten om nog een piepjonge spits toe te voegen aan de mix voorin.

Eerder geraakte bekend dat Club een oogje heeft laten vallen op de pas 17-jarige Benjamin Brantlind, een Zweedse spelverdeler die wie weet ooit de opvolger van Hans Vanaken moet worden. Diep in de punt loopt er met Romeo Vermant en Nicolo Tresoldi, allebei pas 21 jaar oud, echter al heel wat jong geweld rond. Al zullen zij vroeg of laat wel het ruime sop willen kiezen.

LEES OOK: ‘Club Brugge-topaankopen keren zich tegen Leko’

Furo out, Mythou in?

Bovendien werd nu al gecasht op Kaye Furo, die voor een tiental miljoen naar Brentford verhuisde. Vermits de momenteel geblesseerde Gustaf Nilsson helemaal is afgeschreven zou een extra alternatief misschien dan ook geen overbodige luxe zijn. Om die vacature te vullen is Blauw-Zwart volgens Griekse media bereid om de inkomsten op Furo meteen weer te spenderen.

Tenslotte heeft het volgens Sport24 maar liefst tien miljoen veil om Anestis Mythou los te weken bij PAOK. Na een karrenvracht doelpunten bij de U19 was de 18-jarige Griek tot dusver reeds goed voor vijf doelpunten in 12 optredens voor de optredens. In zijn thuisland staat Mythou dan ook bekend als een aanstormend toptalent. Net zoals ene Christos Tzolis destijds.

Succesrecept Tzolis

Club trachtte ook hem weg te plukken bij PAOK, maar ving bot toen Norwich maar liefst 11 miljoen op tafel legde. Via een omweg belandde Tzolis uiteindelijk toch in Jan Breydel, waar hij vandaag een van de absolute sterkhouders is en volgende zomer waarschijnlijk de jackpot zal opbrengen. Naar verluidt mikt het Brugse bestuur op een recordbedrag van minstens 40 miljoen.

Om zijn schoenen te vullen zou Blauw-Zwart zich dit keer niet willen laten aftroeven en dus all-in gaan voor zijn landgenoot, wiens marktwaarde nochtans slechts op 250 duizend euro wordt geschat. Nadat hij zijn contract openbrak tot medio 2028 mikt PAOK evenwel op een aanzienlijk hoger prijskaartje voor Mythou, die tevens bij Como op de radar staat. Wordt vast vervolgd.

Denkt u dat Mythou de inspanning waard is?

Meest recent

Met een trotse Van Himst: "Maakt het extra mooi"

KVC Westerlo won knap met 4-2 van Standard. De Kemphanen boeken zo een knappe zes op zes en het is ...

1
1
Sibierski geeft zijn doel én filosofie prijs bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski voor een enorme koerswijziging gezorgd. De sportieve baas ...

35
35
Coach Brighton lyrisch over 'nieuwe De Cuyper'

Maxim De Cuyper trok een jaar geleden voor 20 miljoen euro van Club Brugge naar Brighton & Hove ...

21
21
Vermeeren over vertrek bij Antwerp: "Als men dat zou weten..."

Arthur Vermeerden keerde terug naar Royal Antwerp FC. De middenvelder kende geen geslaagde avonturen ...

60
60
Groot feest bij Westerlo: Standard gaat onderuit

Om 18u15 stond er een interessant duel op het programma met KVC Westerlo tegen Standard. Het werd ...

41
41
Weergaloze Moreira dé grote man bij AC Milan

In de Serie A en Premier League begonnen er vroeg op de avond ook twee matchen. Tottenham ging tegen ...

32
32
‘Club Brugge-topaankopen keren zich tegen Leko’

Club Brugge investeerde deze zomer ruim vijftig miljoen euro in een nieuwe ploeg. Toch botsen enkele ...

227
227
De Meyer zet spelers op hun plaats, feest bij Beveren

SK Beveren won verdiend met 2-0 van STVV. De Kanaries merkten ook dat de Waaslanders thuis een heel ...

33
33
Cercle Brugge onder druk: Friis ziet één groot probleem

Cercle Brugge is niet goed begonnen aan het seizoen. Met een twee op vijftien is het rapport ...

58
58
Geen revelatie: OH Leuven staat voor cruciaal seizoen

De afgelopen jaren moesten we toch even de wenkbrauwen fronsen bij bepaalde uitspraken. Zo werd OH ...

33
33
Vanaken wel of niet? Leko maakt selectie bekend

Hans Vanaken viel tegen Aston Villa uit met een lichte blessure. Er was veel twijfel of de Rode ...

149
149
Wilmots met kennersoog? Gouden zaak voor Standard

Bepaalde media durfden al eens neerbuigend te doen over Marc Wilmots, maar hij levert geen onaardig ...

45
45
Pandoering voor RSCA Futures, Sporting Hasselt viert

Om 16u stonden er twee matchen in de Challenger Pro League op het programma. RSCA Futures nam het op ...

71
71
Chelsea en Liverpool overtuigen weer niet in Premier League

Drukke namiddag in de Premier League. Om 16u vatten er maar liefst vijf partijen aan. Het was vooral ...

26
26
SK Beveren maakt sterke thuisreputatie weer waar tegen STVV

In de Jupiler Pro League begonnen SK Beveren en STVV om 16u op de Freethiel aan hun onderlinge ...

75
75
De Cat baalt enorm, Dortmund wint vlot

In de Bundesliga stonden er om 15u30 ook heel wat matchen op het programma. Borussia Dortmund kwam ...

83
83
Standard mag weer dromen: "Er is veel meer kwaliteit"

Standard is met een 11 op 15 zeer goed begonnen aan het seizoen. De Rouches spelen dit weekend op ...

54
54
Luis Vazquez (ex-RSCA) gaat viraal met 'misser van het jaar'

Luis Vazquez verliet RSC Anderlecht een aantal maanden geleden voor Birmingham City. De Argentijnse ...

162
162
Boskampt stelt vast: "Dat begint zich te wreken bij Club"

Club Brugge begon correct aan het seizoen, maar het is duidelijk dat het allemaal nog veel beter ...

301
301
Vanderbiest na 2 op 18: "Het is hier altijd iets, hé"

KV Mechelen verloor met 0-1 van RSC Anderlecht. De Maneblussers waren verdienstelijk, maar ook niet ...

110
110
Dé titelkandidaat in België? "Zij staan verder dan Club Brugge"

Union SG is inzake resultaten zeer goed begonnen aan het seizoen. Ze boekten een 13 op 15. Vanavond ...

341
341
Coosemans stelt vast: "Binnenskamers weten we dat"

RSC Anderlecht won met 0-1 op het veld van KV Mechelen. De Brusselaars speelden zeker niet ...

224
224
Leko over 'minder' Club: "Dat mogen jullie niet vergeten"

Club Brugge neemt het zondag op tegen Royal Antwerp FC. Op papier een leuke match, maar een topmatch ...

165
165
Ooit indruk gemaakt op Kompany, nu de parel van Beveren

SK Beveren is het seizoen correct begonnen met een zes op vijftien. Bij de Waaslanders komt een ...

79
79
De Meyer looft smaakmaker Beveren: "Klasbak!"

STVV is goed begonnen aan het seizoen. De Kanaries spelen namiddag op het veld van SK Beveren, dat ...

78
78

Meer sportnieuws