'Transferbom bij Club Brugge: tiener levert jackpot op'

door
'Transferbom bij Club Brugge: tiener levert jackpot op'

Club Brugge dacht om in januari iedereen aan boord te houden, maar één goudhaantje blijkt nu dan toch op weg naar de exit in Westkapelle. Opmerkelijk genoeg is het niet Joel Ordonez, Christos Tzolis of Raphael Onyedika die daar andermaal de kassa doet rinkelen. Blauw-Zwart staat zowaar namelijk op het punt om te cashen op Kaye Furo.

Volgens zowel Het Laatste Nieuws als Het Nieuwsblad verhuist de pas 18-jarige spits na amper één doelpunt in acht optredens voor de Brugse hoofdmacht al naar Brentford, met wie Club eerder reeds zaken deed omtrent Igor Thiago. Een doorslaand succes, en dus hoopt het verrassende nummer vijf in de Premier League dat Furo op termijn in de steeds meer gegeerde Braziliaan zijn voetsporen kan treden.

LEES OOK: 'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Furo volgt Thiago

Net zoals de Belgische jeugdinternational zelf uiteraard, die in Engeland zijn doorbraak wil forceren. Nochtans kreeg Furo ook in Jan Breydel stilaan zijn kans. Zo was het product van eigen kweek in de pikorde voorin, waar hij wel nog Romeo Vermant en Nicolo Tresoldi voor zich moest dulden, al over Gustaf Nilsson gewipt. Omwille van zijn aantrekkelijke profiel geloofde Club dan ook rotsvast in zijn potentieel.

Hoewel hij de verwachtingen ook bij Club NXT tot dusver nog niet helemaal wist in te lossen probeerde het bestuur daarom maandenlang om zijn nu al lucratief contract tot medio 2027 open te breken. Dat charmeoffensief blijkt tevergeefs, want ondanks de verwoede pogingen weigerden Furo en zijn entourage om overstag te gaan. Gezien de toenemende interesse stuurden zij zelf eerder al aan op een transfer.

Jackpot voor Club

Een wens die nu dus wordt ingewilligd. Furo stond al een tijdje onder meer bij RB Leipzig op de radar, terwijl ook Brentford al langer op de loer lag. Nadat het afgelopen zomer bot ving bleken de Engelsen dit keer bereid om diep in de buidel te tasten. Tenslotte betalen ze maar liefst minstens tien miljoen voor Furo, een som die nog gevoelig kan oplopen via allerlei bonussen én een stevig doorverkooppercentage.

Naar verluidt bedong Club, dat in de intense onderhandelingen volgens HLN het onderste uit de kan haalde, zelfs een bijzonder hoog aandeel op de eventuele meerwaarde. "Een pak hoger dan de gebruikelijke 10%", gaat het volgens HNB om een niet te weigeren bod. Tenzij zijn medische testen zaterdag roet in het eten gooien lijkt het louter een kwestie van tijd voor het princiepsakkoord officieel wordt gemaakt.

Denkt u dat Furo zal slagen in Engeland?

Meest recent

De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

34
34
Lammens is 'hot' in Engeland: paparazzi en doelen

Senne Lammens is een fenomeen aan het worden in de Premier League. De transfer van Royal Antwerp FC ...

32
32
Onthulling over frustratie bij Standard: “Niemand wist dat”

Standard Luik doet dit seizoen nog volop mee voor een plek in de top 6. De Rouches wonnen vorige ...

21
21
Fans in extase: groot nieuws over Romeo Lavia

Romeo Lavia wordt gezien als één van de grootste Belgische talenten van het moment. ...

38
38
Nu al WK-drama: oorlog en 500 lijkzakken nabij stadion

Het WK 2026 komt dichterbij. De Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn de gastheer van dienst. In ...

55
55
Kompany gooit extra olie op het vuur voor Duitse topper

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. De Belgische oefenmeester staat ...

34
34
Guardiola komt met hoopgevend nieuws over Doku

De voorbije weken belandden heel wat Rode Duivels in de lappenmand. Eén van hen was ...

23
23
Alderweireld onthult: plan omgegooid voor Antwerp

Vorige zomer zette Toby Alderweireld een punt achter zijn profcarrière. De 36-jarige vond het ...

142
142
Dit is het verdere parcours van Genk in de Europa League

Om 13u werd na de Champions League in het hoofdkwartier van de UEFA in Nyon ook geloot voor de ...

212
212
Sebaoui onthult zéér straffe ambitie STVV

STVV blijft maar verbazen in de Jupiler Pro League. Van zijn laatste veertien competitiewedstrijden ...

66
66
TD Essevee duidelijk over mogelijk ontslag Vandenbroeck

Voor Zulte Waregem worden het nog spannende weken. De promovendus moet nog alles uit de kast halen ...

249
249
Loting CL: Real-City en PSG-Chelsea als grootste affiches

Vrijdagmiddag om 12u werd in het hoofdkwartier van de UEFA geloot voor de eindfase van de Champions ...

140
140
TRANSFERUURTJE: 'Club volgt oude bekende, toekomst Courtois bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

171
171
De Condé scherp voor KRC Genk: “Dat moet er uit!”

KRC Genk heeft zich geplaatst voor de volgende rode van de Europa League. Na een thriller tegen ...

216
216
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

143
143
Euvrard zet Standard weer met voetjes op de grond

Standard Luik verraste vorige speeldag door met 0-3 te winnen van KRC Genk. De Rouches doen nog ...

69
69
Neymar-circus: wereldgoals, vechtpartij en steun voor Vini

Neymar wil nog naar het WK 2026 en bij het Braziliaanse Santos hoopt de buitenspeler zich in de ...

43
43
KRC Genk roept straffe ambities na Dinamo Zagreb

KRC Genk won na verlengingen van Dinamo Zagreb. In de heenwedstrijd leek het tweeluik al gespeeld ...

167
167
Fan valt Messi aan: Argentijn neergemaaid op veld

Lionel Messi is één van de grootste supersterren op aarde. Inter Miami profiteert dan ...

77
77
Genkse kassa rinkelt: dit bedrag leverde Europa League al op

KRC Genk heeft donderdagavond een lastige avond beleefd tegen Dinamo Zagreb, maar heeft wel mentale ...

243
243
Club Brugge was bijna wéér trainerstalent kwijt

Club Brugge ontpopte zich de voorbije jaren tot een heuse opleidingsclub. Niet alleen vinden hun ...

200
200
Genk bidt voor Karetsas: Hayen brengt nieuws

KRC Genk heeft zich donderdagavond geplaatst voor de achtste finale van de Europa League, al kostte ...

315
315
Garcia krijgt raad: "Spelverdeler à la Modric"

Binnen enkele weken blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Eind maart trekken ze naar de ...

161
161
Overname Standard: François brengt update

Op vier speeldagen van het einde is Standard nog steeds in de running voor de Champions' Play-Off. ...

274
274
Bob Peeters met verstomming geslagen en diep geraakt

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

182
182

Meer sportnieuws