Tzolis klapt uit de biecht: jackpot voor Club Brugge?

door
Tzolis klapt uit de biecht: jackpot voor Club Brugge?

Club Brugge wil de kern bij elkaar houden in januari, al zou dat wel eens gemakkelijker gezegd dan gedaan kunnen blijken. Tenslotte blijken heel wat sterkhouders gegeerd in het buitenland. Terwijl vooral Joel Ordonez en Raphael Onyedika aan de mouw getrokken worden loopt uiteraard ook Christos Tzolis in de kijker.

Een jaar nadat Blauw-Zwart hem voor zes miljoen had weggeplukt uit de Tweede Bundesliga genoot de 23-jarige Griek vorige zomer al veel interesse, maar met een verbeterd contract tot medio 2029 wist Club hem te overtuigen om op post te blijven. Een keuze die beide partijen zich niet beklagen, want Tzolis is de uitgesproken favoriet om straks de Gouden Schoen te winnen.

LEES OOK: 'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

Club mikt op record

Behalve zijn ploegmaats en coach Ivan Leko schuiven ook tal van waarnemers de winger naar voren als de verdiende laureaat. Zelf schat hij zijn kansen eveneens vrij gunstig in, al verwacht Tzolis wel dat het een tweestrijd wordt met zijn aanvoerder Hans Vanaken. In dat geval zullen ze in Westkapelle stiekem toch duimen dat de flankaanvaller aan het langste eind weet te trekken.

Hoewel andere parameters volgens Dévy Rigaux veel meer invloed hebben zou het zijn prijskaartje ongetwijfeld nog meer de lucht injagen. Met een geschatte marktwaarde van 30 miljoen is Tzolis vandaag de duurste speler in ons land, maar volgens Het Nieuwsblad hoopt Club dat hij Ardon Jashari zijn record alweer aan diggelen slaat en de grens van 40 miljoen zal overschrijden.

Toekomst van Tzolis

Dat lijkt niet te hoog gegrepen, want met onder andere Borussia Dortmund, Bayern München, Atlético Madrid en Tottenham liggen er naar verluidt al een aantal kapitaalkrachtige gegadigden op de loer. Al zou Tzolis er voorlopig niet bovenaan de verlanglijst staan. Een opluchting voor Club, dat behoudens een niet te weigeren bod pas na het seizoen wil meewerken aan een transfer.

Een plan dat ook Tzolis, tot dusver goed voor 32 goals en 31 assists in 86 optredens, genegen blijkt. "Of dit mijn afscheidsseizoen wordt? Eerst moet ik kampioen worden, dan pas kan ik daaraan denken", sluit hij bij VTM zelfs een extra jaar niet uit. "Ik zou alleen gaan voor een veel grote club, niet eentje van hetzelfde niveau. Ik voel me hier goed en wil geen risicovolle stap zetten."

Hoeveel zal Club vangen voor Tzolis?

Meest recent

Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

19
19
Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

48
48
D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

134
134
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

27
27
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

167
167
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

288
288
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

149
149
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

317
317
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

81
81
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

65
65
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

517
517
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

670
670
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

87
87
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

82
82
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

137
137
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1590
1590
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

164
164
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

227
227
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

56
56
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

1433
1433
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

516
516
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

77
77
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

44
44
‘Nieuwe wending na terugkeer De Bruyne’

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

150
150
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

100
100

Meer sportnieuws