Arsenal was vorige zomer zeer actief op de transfermarkt en versterkte vooral zijn offensieve compartiment gevoelig. Met Viktor Gyökeres, Noni Madueke en Eberechi Eze kwamen er drie dure aanvallers bij. Dat was slecht nieuws voor Leandro Trossard.
De Rode Duivel leek zijn speelkansen plots gevoelig te zien slinken. In de eerste wedstrijden van het seizoen kwam hij ook minder aan de bak, maar sindsdien knokte hij zich terug op het voorplan, Dat deed hij onder meer met een beslissende invalbeurt in Bilbao in de Champions League.
Trossard wil verlengen bij Arsenal
Het mag duidelijk zijn dat Trossard ondanks de toegenomen concurrentie nog steeds een belangrijke rol kan spelen bij de Gunners. Hij komt nu met een duidelijke boodschap over zijn toekomst bij Arsenal.
Trossard tekende in de zomer nog een nieuw contract. Hij kreeg daarbij een loonsverhoging, maar zijn overeenkomst werd niet verlengd. Hij ligt nog tot 2027 onder contract. Volgens The Sun wil hij daar graag nog een langere periode aan vastplakken.
Prijzen pakken
"Ik heb nog twee jaar contract en we zullen ook moeten zien wat de club wil, hoe zij me zien en waar ik op dat moment sta", wordt hij geciteerd. "Maar ik ben heel gelukkig bij Arsenal. Het is zo'n mooie club en ik hoop dat we samen prijzen kunnen pakken."
Ondanks dat hij in de voorbije mercato's nadrukkelijk aan een transfer gelinkt werd, lijkt Trossard dus gewoon van plan om bij Arsenal te blijven. Hij zit dit seizoen toch alweer aan drie goals en vier assists in dertien wedstrijden.
Jannick Lanckriet