Anderlecht was in de zomer al zeer actief op de transfermarkt, maar desondanks lijkt de kans groot dat ze in januari nog op zoek gaan naar extra versterking. Een aantal posities bleken de voorbije maanden immers wel een pijnpunt te zijn.
Zo bleek het voor Besnik Hasi tot dusver dit seizoen toch zoeken op de flanken. Daar slagen spelers als Nilson Angulo en Cesar Huerta er niet echt in om regelmaat in hun prestaties te leggen en alternatieven zijn er eigenlijk amper.
LEES OOK: 'Anderlecht met waanzinnig plan: Rode Duivel naar Brussel?'
Weinig opties op flanken AnderlechtDe enige andere wingers in de kern zijn Degreef en Kanaté, maar zij zijn nog jong en kampen met hetzelfde gebrek aan regelmaat. Anders moet Hasi al schuiven met jongens als Verschaeren en Stroeykens, die beter tot hun recht komen in een centrale rol.
Een extra flankaanvaller is dus mogelijk geen overbodige luxe en de voorbije dagen werd een opmerkelijke mogelijkheid naar voor geschoven. Zo werd geopperd dat Anderlecht zou proberen om Julien Duranville tijdelijk terug te halen.
Toch geen terugkeer Duranville
De nog altijd piepjonge winger kampte de voorbije maanden alweer met blessures en kwam daardoor niet aan spelen toe bij Borussia Dortmund. Hij heeft nood aan speelminuten en een uitleenbeurt zou die kunnen brengen.
Maar volgens Sacha Tavolieri ligt het dossier van Duranville bij Anderlecht momenteel niet op tafel. De club zou tot dusver geen stappen in die richting gezet hebben en het lijkt er ook niet op dat ze dat zullen doen.
❌🟣 RSC Anderlecht does not intend to bring Julien Duranville back to the club in January. To date, no steps have been taken by #RSCA in this regard. #mercato #JPL #BVB pic.twitter.com/jw8Gh5RYvF
— Sacha Tavolieri (@sachatavolieri) November 6, 2025
Jannick Lanckriet