De transfermarkt mag dan wel momenteel gesloten zijn, maar de zoektocht naar vers talent stopt nooit. Anderlecht en Genk zouden daarbij hun oog laten vallen hebben op dezelfde parel uit Brazilië.
Voor Genk is het opsporen van jonge buitenlandse talenten om hen daarna met winst door te verkopen al langer een belangrijk deel van het businessmodel, terwijl Anderlecht sinds de aanstelling van Olivier Renard als sportief directeur ook die weg ingeslagen is. Nu kruisen de twee elkaars pad.
LEES OOK: 'Genk verliest man in vorm maar krijgt ook goed nieuws'
Anderlecht en Genk azen op jonge BraziliaanVolgens lokale bronnen zijn Anderlecht en Genk immers twee van de clubs die de prestaties van Arthur Moran nadrukkelijk in de gaten houden. De 18-jarige Braziliaan is een spits die momenteel uitkomt voor de U20 van Sport Recife.
Daar scoort Moran de laatste maanden aan de lopende band en daardoor houden heel wat buitenlandse clubs hem nu al in de gaten. Anderlecht en Genk krijgen zware concurrentie, want ook Sporting CP, Porto, Benfica, Atletico Madrid en Atalanta zouden op de loer liggen.
Nu al enorme concurrentie
De meest concrete club zou echter uit Brazilië komen, want Bahia zou de grootste interesse tonen. Het wordt voor de clubs uit ons land dus zaak om snel toe te slaan als ze de strijd om het talent nog willen winnen.
Arthur Maron vem sendo monitorado pelos seguintes clubes:
— Fillipi Torres (@FillipiTorres) October 18, 2025
Benfica, Porto e Sporting, ambos de Portugal.
Atletico de Madrid, da Espanha.
Atalanta, da Itália.
Anderlecht e Genk, ambos da Bélgica.
Mas o clube mais interessado é o BAHIA!
Se não abrir o olho, teremos o Juba 2.0! https://t.co/ldz17JZLLz