Grote belofte bij Anderlecht: "Vertrek niet zonder titel"

door
Grote belofte bij Anderlecht:

RSC Anderlecht krijgt dinsdag AA Gent over de vloer. Om voor creatieve impulsen te zorgen rekent Besnik Hasi opnieuw vooral op Mario Stroeykens en Nilson Angulo. Hoewel ze zaterdag tegen Antwerp niet thuis gaven zijn de verwachtingen hooggespannen voor het duo goudhaantjes, die volgende zomer wellicht de kassa moeten doen rinkelen.

In het geval van Stroeykens, wiens contract dan afloopt, zullen de Brusselaars dan wel eerst een akkoord moeten vinden om zijn verbintenis met minstens één jaar te verlengen. De onderhandelingen zouden alvast volop aan de gang zijn én constructief verlopen. Een opluchting voor Olivier Renard en co, die vurig hopen dat het product van eigen kweek eerstdaags zijn kribbel zet.

LEES OOK: "Hij maakte Hasi gek" - kranten geven RSCA'er 4 op 10

Interesse in Angulo

Stroeykens zou op die manier het voorbeeld volgen van Nilson Angulo, die recent bijtekende tot medio 2029. Een beloning voor de prima prestaties van de 22-jarige Ecuadoraan, die met twee treffers en vijf assists in 11 optredens vlot uit de startblokken schoot. Drie jaar nadat Paars-Wit hem voor een tweetal miljoen wegplukte uit zijn thuisland lijkt Angulo zo eindelijk door te breken.

Prestaties die niet onopgemerkt voorbij zijn gegaan, want tijdens de zomer trokken verschillende ploegen aan de mouw van de flankaanvaller. Vooral in Spanje bleek Angulo, die eerder ook al op interesse uit Mexico en de Verenigde Staten kon rekenen, goed in de markt te liggen. Daarnaast stond hij naar verluidt tevens bij ploegen uit Engeland, Tsjechië en Brazilië op de shortlist.

Jackpot voor RSCA

"Zijn zaakwaarnemer wilde dat hij vertrok", doet zijn vertrouwenspersoon Diego Pazmino Ramirez, een landgenoot die al 17 jaar in Belgie woont en een sterke band opbouwde met de dribbelkont, bij La Dernière Heure uit de doeken. "Ik vroeg hem: 'Nilson, wil je een legende worden?'. Hij antwoordde ja, waarop ik zei: 'Je begint door deze club nog eens de landstitel te bezorgen.'"

"'Wees geduldig, en je tijd komt wel'", aldus Ramirez, volgens wie Angulo gelukkig is nu hij het respect krijgt dat hij verdient. "Hij zei: 'Ik ga hier niet weg voordat ik kampioen ben. Ik wil mijn naam achterlaten in de harten van de fans'", wil de international enkel via de groot poort vertrekken. In het Lotto Park kruist men zowel om sportieve als financiële redenen alvast de vingers.

Hoeveel is Angulo waard?

Meest recent

DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

57
57
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

69
69
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

97
97
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

133
133
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

170
170
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

46
46
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

210
210
Opzienbarend trainersplan Antwerp: fraaie naam genoemd

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

206
206
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

228
228
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

145
145
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

324
324
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

135
135
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

102
102
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

144
144
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

277
277
'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

501
501
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

511
511
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

50
50
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

297
297
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

255
255
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

71
71
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

202
202
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

547
547
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

229
229
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

152
152

Meer sportnieuws