Weer matig Antwerp: Goots legt vinger op de wonde

door
Weer matig Antwerp: Goots legt vinger op de wonde

Op de achtste speeldag van de Jupiler Pro League stonden op papier enkele toppers op het programma, maar in de praktijk bleek dat lang niet altijd het geval. Zo baarde de kraker tussen Anderlecht en Antwerp een muis, met een droge 0-0 als resultaat.

Daarbij kwam Antwerp nog het dichtste bij een overwinning, met een volley van Somers op de paal. Maar verder liet de Great Old in het Lotto Park ook maar bitter weinig zien en dat is niet de eerste keer dit seizoen.

LEES OOK: Goots waarschuwt voor rampscenario bij Antwerp

Goots stelt probleem vast bij Antwerp 

Met een 10 op 24 staat Antwerp voorlopig slechts tiende en het voetbal oogt ook zeer stroef. Stef Wils lijkt nog zoekende naar de juiste formule voor zijn elftal, waarbij hij niet geholpen werd door enkele late transfers.

Patrick Goots legt de vinger op de wonde. "Het probleem is dat Antwerp van achteruit moeilijk mensen bereikt in het middenveld", stelt de analist in Gazet van Antwerpen. "Je bent Doumbia kwijt. De voorzetting komt nu volledig op de schouders van Praet terecht. Het valt ook op dat Thoelen veel lange ballen trapt richting Janssen."

Geduld met Babadi

Nochtans haalde Antwerp na het vertrek van Doumbia wel nog twee middenvelders die creativiteit moeten kunnen brengen, met Mahamadou Diawara en Isaac Babadi. Die laatste kon zijn stempel van toptalent nog niet echt waarmaken.

"Ik vind dat Babadi het goed doet", neemt Goots het voor hem op. "Je kunt van die jongen niet verwachten dat hij direct zijn stempel drukt. Ik heb dit weekend naar PSV (zijn moederclub, red.) tegen Ajax gekeken. Dat kon evengoed 5-5 zijn in plaats van 2-2. Babadi was in Nederland een ander soort voetbal gewoon, maar hij heeft echt wel goeie voetjes en probeert het spel goed te volgen."

Ben je het eens met zijn analyse?

Meest recent

Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

10
10
'Anderlecht baalt: Club Brugge diende transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

100
100
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

21
21
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

141
141
Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Zorgen bij Union SG. Daar krijgt trainer David Hubert de laatste tijd met de nodige blessures af te ...

38
38
Kritiek op Oosting neemt toe: coach bijt van zich af

Royal Antwerp FC staat voor een héél moeilijke parcours met matchen tegen Union SG en ...

76
76
Renard haalt na ontslag bij Anderlecht zéér hard uit

Olivier Renard werd onlangs ontslagen bij RSC Anderlecht. Dat was geen verrassing, want de sportief ...

505
505
‘Kompany stijf van woede: Bayern-ster drijft hem gek’

Vincent Kompany kookt van frustratie in München. Achter de schermen botst zijn plan op ...

68
68
Italiaanse legende looft Club-smaakmaker: topdeal in de maak

Club Brugge gaat komende zomer wellicht een halve basisploeg verliezen. Eén speler wordt ...

149
149
Anderlecht hakt knoop door: fans mogen 'dromen'

RSC Anderlecht zal in de mercato de fouten van de voorgaande mercato’s moeten herstellen. ...

417
417
Grote zorgen bij Antwerp: Boeckx geeft pijnpunt prijs

Het gaat van kwaad naar erger bij Royal Antwerp FC. Van een topploeg naar een team dat moet gaan ...

105
105
Rooney geeft topclub raad: "Haal Kompany!"

Vincent Kompany is een toptrainer op het allerhoogste niveau. Bij Bayern München laat hij zien ...

235
235
'El Khannouss en Vuskovic grof wild op de transfermarkt'

Bilal El Khannouss en Luka Vuskovic zijn twee absolute parels die in de Jupiler Pro League hebben ...

67
67
Aankoop overtuigt niet bij Anderlecht: “Te weinig”

Bij RSC Anderlecht is er geen enkele zomeraankoop die de ploeg écht veel beter maakt en bij ...

370
370
Gheysens schiet uit krammen: bom ontploft bij Antwerp

Niet alleen op sportief vlak hangeren er donkere wolken boven de Bosuil, buiten het veld wemelt het ...

603
603
Taravel verschaft update uit ziekenboeg Anderlecht

Na een schamele drie op 21 gaat RSC Anderlecht zondag op het veld van Zulte Waregem eindelijk nog ...

204
204
'Club Brugge neemt risico: Mignolet naar JPL-concurrent?'

Club Brugge zal tegen Atlético Madrid wellicht weer nood hebben aan een knalprestatie van ...

630
630
Taravel spreekt klare taal over toekomst bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. De zenuwen zijn strakgespannen bij de ...

171
171
Witte rook: Club Brugge stelt nieuwe flankaanvaller voor

Club Brugge trekt de afgelopen jaren alsmaar meer de kaart van de jeugd. Niet alleen producten van ...

362
362
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

80
80
PO1-kandidaat zwaar onder druk: “Grote ontgoocheling”

Vrijdagavond wordt een nieuwe speeldag van de Jupiler Pro League afgetrapt. KAA Gent neemt het in ...

111
111
Oosting geeft niet op en roept straffe taal bij Antwerp

Royal Antwerp FC zit de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen. Van uitschakeling in de ...

240
240
Epische beelden: Verhaeghe vs Tzolis vlak voor Atlético

Club Brugge speelde 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de tussenronde van de Champions ...

130
130
Vanhaezebrouck velt oordeel: “Anti-De-Mil-voetbal”

KAA Gent doet volop mee voor een plek in de top 6. Afgelopen speeldag boekten de Buffalo’s een ...

195
195
Erg verrassende Club-speler in CL-team van de week

Club Brugge deed Europa weer daveren op zijn grondvesten. Blauw-Zwart leek op weg naar een nederlaag ...

115
115

Meer sportnieuws