'Club Brugge neemt risico: Mignolet naar JPL-concurrent?'

door
'Club Brugge neemt risico: Mignolet naar JPL-concurrent?'

Club Brugge zal tegen Atlético Madrid wellicht weer nood hebben aan een knalprestatie van Simon Mignolet wil het doorstoten naar de achtste finale van de Champions League. Wie weet wordt het wel het laatste huzarenstukje op het allerhoogste toneel voor de 37-jarige doelman, wat echter niet betekent dat hij zijn handschoenen aan de haak hangt.

Blauw-Zwart zou al denken aan het leven ná Mignolet, die bezig is aan de laatste maanden van zijn huidige verbintenis. Hoewel het naar verluidt niet volledig uit te sluiten valt dat de grootverdiener nog voor één jaar bijtekent, lijkt de kans dan ook groot dat er na zeven succesvolle seizoenen straks een einde komt aan de samenwerking. Zo blijken er geen onderhandelingen op de planning te staan.

LEES OOK: Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Club dumpt Mignolet

Meer zelfs: met Koen Casteels zou er al een mogelijke vervanger om Mignolet zijn schoenen te vullen op de radar staan in Westkapelle, waar men weliswaar weinig haast heeft om een definitieve keuze te maken over de toekomst tussen de palen. "Club heeft nog enkele maanden de tijd om knopen door te hakken", merkt Het Laatste Nieuws op hoe Bart Verhaeghe en co. er hun tijd willen nemen.

De bal ligt volgens Het Nieuwsblad dan weer deels in het kamp van Mignolet zelf. Behalve het financiële aspect speelt vooral diens fysieke paraatheid een doorslaggevende rol. De ex-Gouden Schoen lag de afgelopen jaren namelijk geregeld in de lappenmand en gaf eerder al aan dat hij enkel wil verlengen indien hij nog op topniveau kan presteren. Een mening die het bestuur vast met hem deelt.

Comeback bij STVV?

Niet alleen zijn bazen, ook Mignolet zélf moet er dus van overtuigd zijn dat het zin heeft om nog een jaartje door te doen. "De vraag is of zijn lichaam nog een extra jaar topvoetbal aankan", aldus de krant, volgens wie de 35-voudige Rode Duivel misschien wel afzwaait indien er geen nieuw contractvoorstel komt én hij voelt dat het lichamelijk op is. Of gaat Mignolet dan nog een andere uitdaging aan?

"Een ander en meer waarschijnlijk scenario is dat hij elders aan de slag gaat dan. Er is altijd wel interesse in de Limburger. Al zal Mignolet niet plots in 1B te zien zijn – als hij doorgaat, zal het op topniveau zijn. De komende maanden zullen uitwijzen of dat in Jan Breydel is of elders", luidt het namelijk nog. Een terugkeer naar Stayen bijvoorbeeld, zeker mocht STVV een Europees ticket veroveren?

Mignolet kan nog een jaar op topniveau aan

Meest recent

'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

45
45
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

31
31
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

78
78
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

192
192
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

84
84
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

238
238
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

89
89
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

151
151
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

131
131
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

226
226
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

532
532
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

132
132
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

245
245
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

61
61
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

201
201
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

96
96
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

148
148
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

317
317
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

286
286
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

144
144
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

327
327
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

247
247
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

253
253
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

931
931
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

296
296

Meer sportnieuws