Straffe Belgische comeback Philippe Clement?

door
Straffe Belgische comeback Philippe Clement?

Philippe Clement kende in België grote successen bij Club Brugge, maar in het buitenland ging het nog niet van een leien dakje. Zijn avonturen bij AS Monaco en Rangers liepen op een sisser af. Bij die laatstgenoemde werd hij op 22 februari ontslagen.

Sindsdien werd Clement met een tal van clubs in verband gebracht, maar hij heeft nog steeds geen job. In een gesprek met Het Nieuwsblad flirt de Belgische oefenmeester nadrukkelijk met een nieuwe uitdaging.

LEES OOK: Clement onthult: "Welke Club-speler goede coach zou zijn?"

Straffe Belgische terugkeer? 

Clement is momenteel nog herstellende van een operatie dus een nieuwe uitdaging moet nog even wachten. “Ik ben er nog niet klaar voor en dan heb ik het over die heupoperatie. Pas sinds vorige week loop ik zonder krukken. Het zal pas over twee à drie weken zijn dat ik paraat ben om er opnieuw in te vliegen. En er zal iets komen. Daar ben ik zeker van. Ik wil overigens in het buitenland aan de slag blijven. Nieuwe avonturen, nieuwe culturen, bepaalde manier van werken, ...”

Een terugkeer van Clement naar de Jupiler Pro League werd al een paar keer geopperd, maar hij sprak duidelijke zéér taal tegenover HNB. “Ik heb België graag hé, maar het boeide me enorm in Monaco en Glasgow en ik wil ervaringen blijven opdoen. Ook niet als bondscoach of zo. Ik wil nog altijd op dat veld staan, dagelijks met spelers bezig zijn. Dat doe ik nog altijd heel graag.”

Resem clubs genoemd

Clement werd in het verleden genoemd bij een resem clubs zoals Sparta Praag, Fenerbahçe, Antwerp, Standard, de Rode Duivels, maar de T1 houdt zijn lippen stijf over zijn mogelijke volgende uitdaging als hoofdtrainer. “Ik zeg niet neen of niet ja, ik weet dat jullie dat graag in de gazetten hebben, maar dat is sowieso niet correct tegenover de mensen die daar nu werken. Maar er komt binnenkort zeker iets nieuws op mijn pad.”

Vind jij Philippe Clement een topcoach?

Meest recent

STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

13
13
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

116
116
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

181
181
Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

52
52
Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

394
394
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

300
300
‘Anderlecht spartelt, Euvrard vindt succesformule Standard'

Standard Luik won afgelopen speeldag van grote rivaal RSC Anderlecht. De Rouches kunnen zo weer naar ...

130
130
Vreemde tendens JPL-wintermercato: onheil op komst?

De wintermercato zit er op voor de Belgische clubs. In sommige landen is de transfermarkt nog open, ...

280
280
Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

RSC Anderlecht is naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Besnik Hasi werd ontslagen en ...

322
322
KRC Genk investeert in veelzijdig supertalent (15)

KRC Genk staat bekend om een sterke jeugdopleiding en de Limburgers zijn dan ook van plan om verder ...

146
146
Anderlecht maakt last minute-wintertransfer bekend

RSC Anderlecht was op de slotdag van de wintermercato nog erg actief. Een dag later heeft Paars-Wit ...

245
245
KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

De wintermercato is in België gesloten, maar toch sijpelen er nog deals naar buiten. Zo stelde ...

90
90
Ongeziene beelden: dít snauwde Hasi aan rust tegen Lambrechts

Standard boekte afgelopen zondag een cruciale zege in de clash met aartsrivaal RSC Anderlecht. Bij ...

457
457
'Blunder treft Anderlecht: in extremis versterking onderweg'

RSC Anderlecht versterkte zich vlak voor het sluiten van de transferperiode met flankaanvaller Coba ...

330
330
'Arsenal, Barça, ...: Belgisch goudhaantje plots grof wild'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

132
132
Antwerp in de wolken: onverwachte miljoenensom in laatje

Antwerp FC liet het transfergeweld op de Deadline Day grotendeels aan zich voorbij gaan. Desondanks ...

201
201
Twee topkandidaten bij Anderlecht: eerste twijfels duiken op

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de levensbelangrijke bekermatch van aanstaande ...

826
826
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

280
280
DeadlineDay: miljoenenregen in Premier League, Atlético haalt uit

Ook in de grote Europese voetballanden ging de transfermarkt maandagavond weer op slot. Groot ...

162
162
'Genk hakt knoop door: nog één last-minute transfer'

De wintermercato is sinds maandagavond gesloten in de meeste Europese voetbalnaties. Maar in ...

311
311
'Nieuwe coach Anderlecht? Pure controverse barst los'

Een uitspraak van Marc Delire heeft een nieuwe coach-discussie meteen explosief gemaakt bij ...

364
364
'Groot risico Club: laatste maanden voor víér smaakmakers'

Club Brugge heeft een onverwacht kalme wintermercato achter de rug. De vicekampioen haalde ...

426
426
Drukte voor Deadline: ontdek de last-minute deals in de JPL

Maandagavond om middernacht sloot de transfermarkt weer onverbiddelijk zijn deuren in België. ...

190
190
'Club Brugge neemt enorme gok: recordtransfer op spel'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

897
897
Anderlecht zoekt trainer: twee grote namen al geschrapt

De wintermercato zit erop in de meeste grote voetballanden, ook in België is de transferperiode ...

538
538

Meer sportnieuws