Llansana open: "Welke Anderlecht-speler beste indruk maakt?"

door
Llansana open:

Om voor meer stabiliteit op het middenveld te zorgen, pakte RSC Anderlecht uit met de komst van Enric Llansana. De Nederlander met Spaanse roots liet tijdens zijn eerste speelminuten alvast een goede indruk achter. Al raakte hij zelf ook al gecharmeerd door één van zijn nieuwe ploegmaats.

Paars-Wit voegde deze zomer al verschillende verse krachten toe aan het nochtans al behoorlijk druk bevolkte middenveld. Met Cedric Hatenboer en Nathan Saliba werden twee jongens aangetrokken met een groot groeipotentieel. Maar sportief directeur Olivier Renard speurde ook naar een ontbrekend puzzelstukje.

LEES OOK: "Grootste van België" - aanwinst lyrisch over Anderlecht

Nieuwe controleur op middenveld

Zo had RSCA nood aan een controlerende middenvelder. Iemand met een pak recuperatievermogen en fysieke power, die ook nog eens voldoende voetballende kwaliteiten heeft in de opbouw. Op basis van die profielschets kwam men uiteindelijk uit bij Enric Llansana.

De 24-jarige had de voorbije jaren indruk gemaakt bij Go Ahead Eagles. Bovendien viel hij door een clausule in zijn contract voor een erg beperkte som op te halen. Verschillende ploegen, waaronder Union SG, toonden dan ook interesse. Maar het was dus Anderlecht dat Llansana kon strikken.

Onder indruk van Stroeykens

Afgelopen weekend liet hij alvast een sterke indruk achter tijdens zijn eerste speelminuten in de oefenpot tegen Aris. Van alle aanwinsten tot dusver, zou hij ook het dichtst bij een basisplaats staan. Ondertussen probeert Llansana zich zo goed mogelijk aan te passen aan zijn nieuwe omgeving en ploegmaats. En één daarvan wist hem meteen te charmeren.

Zo kreeg hij op de clubkanalen van mede-aanwinst Zoumana Keita de vraag welke speler de beste indruk achterliet op training. "Als ik er eentje moet noemen, dan is het Mario (Stroeykens, red.). Ik hou van dat soort spelers, die echt een inviduele klasse hebben", antwoordde Llansana. Of hij ook veel zal samenspelen met Stroeykens valt evenwel af te wachten. Het paars-witte jeugdproduct komt in aanmerking voor een transfer.

Anderlecht moet alles doen om Stroeykens nog een jaartje te houden ...

Meest recent

'Sensationele Osimhen-wending: monsterbod van 75 miljoen'

De naam van Victor Osimhen dook de voorbije weken weer constant op in de transferbulletins. De ...

56
56
'Jashari is situatie kotsbeu en onderneemt zelf actie'

De transfersoap rond Ardon Jashari blijft maar aanslepen. De Zwitserse international wil dolgraag ...

389
389
Verrassende aanvoerder bij Genk: "Keuze voor toekomst"

Om het seizoen zo goed mogelijk voor te bereiden, trok KRC Genk naar Duitsland voor een oefenkamp. ...

83
83
WK Clubs: oppermachtig PSG vernedert Real op weg naar finale

Paris Saint-Germain FC speelt aanstaande zondag tegen Chelsea FC de finale van het WK voor clubs. De ...

81
81
Llansana open: "Welke Anderlecht-speler beste indruk maakt?"

Om voor meer stabiliteit op het middenveld te zorgen, pakte RSC Anderlecht uit met de komst van ...

246
246
'Club Brugge moet serieus bedrag ophoesten voor Edozie'

Club Brugge rondde woensdag het vertrek van Chemsdine Talbi naar Sunderland FC af en ...

744
744
Standard behoudt foutloos rapport, nieuwe nederlaag KVK

Binnen minder dan een maand barst het nieuwe seizoen in het Belgische voetbal in alle hevigheid los. ...

135
135
Drama Real: buitenaardse actie Courtois voorkomt totale afgang

Op het WK voor clubs streden Real Madrid en Paris Saint-Germain woensdagavond voor het tweede ...

282
282
'Miljoenenjacht Anderlecht: vijf publiekslievelingen in etalage'

RSC Anderlecht toonde zich deze zomer al behoorlijk actief op de transfermarkt, maar het huiswerk is ...

741
741
Genk verliest steunpilaar: "Vertrek niet meer dan normaal"

De selectie en trainersstaf van KRC Genk vertoeven momenteel op Duitse bodem. In Marienfeld werken ...

704
704
'Vuurwerk in Londen: supertransfers Tottenham en Arsenal'

De eerste grote transferdeals van de zomermercato zijn inmiddels afgerond, maar er worden in de ...

128
128
‘Club Brugge stunt: JPL-ster voor habbekrats binnen’

Een buitenkansje in de maak? Blauw-Zwart lijkt te kunnen profiteren van een zeldzaam dipje bij een ...

1062
1062
Straffe transfer Westerlo: "Zeker 6 JPL-clubs geïnteresseerd"

Vorig seizoen kon Westerlo de verwachtingen opnieuw niet helemaal inlossen. Ondanks een talentvolle ...

94
94
'Anderlecht keihard: ook deze 3 spelers moeten weg'

Het is voor Anderlecht al een zeer drukke transferzomer geweest. De moeizame play-offs van vorig ...

515
515
RWDM vindt versterking en ziet goalgetter vertrekken

Het zijn alweer bewogen maanden geweest bij RWDM. De club greep op dramatische wijze naast ...

76
76
'Kassa Antwerp ontploft na dubbele transferwending'

Bij Antwerp zien ze deze zomer alweer heel wat spelers vertrekken. De club moet nog altijd de tering ...

1050
1050
'Club Brugge en co krijgen antwoord over Vuskovic'

Eén van de absolute sensaties in de Jupiler Pro League vorig seizoen was zonder twijfel Luka ...

520
520
'Cercle baalt: toptalent keert niet meer terug'

Bij Cercle Brugge bleef het tot dusver vrij stil op het vlak van transfers. De Vereniging heeft dus ...

260
260
'Club maakt Italianen helemaal gek in dossier-Jashari'

De kassa blijft deze zomer stevig rinkelen bij Club Brugge. Nadat eerder Maxim De Cuyper al voor een ...

1721
1721
Patro blijft gaan en shopt opnieuw bij Sporting Hasselt

Patro Eisden droomt van promotie naar de Jupiler Pro League en kwam daar vorig seizoen al zeer ...

85
85
AA Gent toont veerkracht en pakt late oefenzege

AA Gent wil het komend seizoen over een volledig andere boeg gooien na de tegenvallende resultaten ...

179
179
'Westerlo zit niet stil: volgende transfer in aantocht'

Bij KVC Westerlo zullen er nog de nodige transfers afgerond gaan worden. Onze redactie weet dat er ...

88
88
'PSV rondt duurste deal ooit af, Ajax laat vedette gaan'

Bij Ajax en PSV staat er ook heel wat te gebeuren. De twee teams staan op het punt om een transfer ...

194
194
'Louwagie geeft niet toe: AA Gent weigert eerste voorstel'

Bij AA Gent zijn ze volop bezig met het afromen van de spelerskern. Dat is nodig vooraleer ze in de ...

303
303
'Westerlo aan zet: grote deal met MLS-club op komst'

Het gonst al een tijdje van de geruchten omtrent Griffin Yow. Voorlopig was er weinig concreet te ...

70
70

Meer sportnieuws