Genk verliest steunpilaar: "Vertrek niet meer dan normaal"

door
Genk verliest steunpilaar:

De selectie en trainersstaf van KRC Genk vertoeven momenteel op Duitse bodem. In Marienfeld werken coach Thorsten Fink en zijn spelersgroep immers een oefenkamp af. Ondertussen blijft de Limburgse club ook op de transfermarkt actief. 

Na een tegenvallende campagne in de Play-Offs, gaf Racing de titel vorig seizoen nog uit handen. Maar al bij al werd het toch een goede jaargang voor Racing, dat de reguliere competitie wist te winnen. Er zijn dan ook voldoende fundamenten gelegd om in de komende campagne op voort te bouwen.

LEES OOK: Fink geeft transferplan van KRC Genk prijs

Drie transfervraagtekens

Genk vatte de transferperiode dan ook aan met de intentie om zijn selectie zo goed mogelijk intact te houden. Dat lukte tot dusver behoorlijk. Mike Penders keert weliswaar niet terug en Christopher Bonsu Baah trok voor een niet te weigeren bod naar Saudi-Arabië. Voorts bleven de sterkhouder voorlopig op post.

Daar dreigt in de komende weken en maanden echter nog verandering in te komen. Mujaid Sadick heeft bijvoorbeeld een afkoopclausule in zijn contract staan, terwijl er bepaalde afspraken zijn gemaakt met Zakaria El Ouahdi en Tolu Arokodare. Vooral die laatste lijkt niet te houden tijdens de zomermercato.

Vertrek onvermijdelijk

Tot dusver kwam er weliswaar nog geen (toereikend) bod binnen voor de topschutter van vorig seizoen. Maar dat lijkt slechts een kwestie van tijd. Volgens Het Belang van Limburg is het enkel nog een vraag 'wanneer' de spits zal vertrekken. Aan interesse alvast geen gebrek en Arokodare voelt zich zelf klaar voor de stap.

Dinsdag maakte de spits nochtans minuten in de oefenmatch tegen Paderborn (1-1). Fink weet echter dat hij best niet te veel op Arokodare rekent in zijn plannen voor komend seizoen. "We beseffen dat het een kwestie van tijd is voor er een club komt aankloppen voor Tolu. Dat is niet meer dan normaal na zijn geweldige seizoen", aldus de Genkse trainer.

Oh heeft voldoende kwaliteiten om eerste spits bij Genk te worden ...

Meest recent

'Sensationele Osimhen-wending: monsterbod van 75 miljoen'

De naam van Victor Osimhen dook de voorbije weken weer constant op in de transferbulletins. De ...

59
59
'Jashari is situatie kotsbeu en onderneemt zelf actie'

De transfersoap rond Ardon Jashari blijft maar aanslepen. De Zwitserse international wil dolgraag ...

428
428
Verrassende aanvoerder bij Genk: "Keuze voor toekomst"

Om het seizoen zo goed mogelijk voor te bereiden, trok KRC Genk naar Duitsland voor een oefenkamp. ...

87
87
WK Clubs: oppermachtig PSG vernedert Real op weg naar finale

Paris Saint-Germain FC speelt aanstaande zondag tegen Chelsea FC de finale van het WK voor clubs. De ...

84
84
Llansana open: "Welke Anderlecht-speler beste indruk maakt?"

Om voor meer stabiliteit op het middenveld te zorgen, pakte RSC Anderlecht uit met de komst van ...

255
255
'Club Brugge moet serieus bedrag ophoesten voor Edozie'

Club Brugge rondde woensdag het vertrek van Chemsdine Talbi naar Sunderland FC af en ...

755
755
Standard behoudt foutloos rapport, nieuwe nederlaag KVK

Binnen minder dan een maand barst het nieuwe seizoen in het Belgische voetbal in alle hevigheid los. ...

135
135
Drama Real: buitenaardse actie Courtois voorkomt totale afgang

Op het WK voor clubs streden Real Madrid en Paris Saint-Germain woensdagavond voor het tweede ...

287
287
'Miljoenenjacht Anderlecht: vijf publiekslievelingen in etalage'

RSC Anderlecht toonde zich deze zomer al behoorlijk actief op de transfermarkt, maar het huiswerk is ...

751
751
Genk verliest steunpilaar: "Vertrek niet meer dan normaal"

De selectie en trainersstaf van KRC Genk vertoeven momenteel op Duitse bodem. In Marienfeld werken ...

708
708
'Vuurwerk in Londen: supertransfers Tottenham en Arsenal'

De eerste grote transferdeals van de zomermercato zijn inmiddels afgerond, maar er worden in de ...

128
128
‘Club Brugge stunt: JPL-ster voor habbekrats binnen’

Een buitenkansje in de maak? Blauw-Zwart lijkt te kunnen profiteren van een zeldzaam dipje bij een ...

1066
1066
Straffe transfer Westerlo: "Zeker 6 JPL-clubs geïnteresseerd"

Vorig seizoen kon Westerlo de verwachtingen opnieuw niet helemaal inlossen. Ondanks een talentvolle ...

94
94
'Anderlecht keihard: ook deze 3 spelers moeten weg'

Het is voor Anderlecht al een zeer drukke transferzomer geweest. De moeizame play-offs van vorig ...

519
519
RWDM vindt versterking en ziet goalgetter vertrekken

Het zijn alweer bewogen maanden geweest bij RWDM. De club greep op dramatische wijze naast ...

76
76
'Kassa Antwerp ontploft na dubbele transferwending'

Bij Antwerp zien ze deze zomer alweer heel wat spelers vertrekken. De club moet nog altijd de tering ...

1058
1058
'Club Brugge en co krijgen antwoord over Vuskovic'

Eén van de absolute sensaties in de Jupiler Pro League vorig seizoen was zonder twijfel Luka ...

520
520
'Cercle baalt: toptalent keert niet meer terug'

Bij Cercle Brugge bleef het tot dusver vrij stil op het vlak van transfers. De Vereniging heeft dus ...

261
261
'Club maakt Italianen helemaal gek in dossier-Jashari'

De kassa blijft deze zomer stevig rinkelen bij Club Brugge. Nadat eerder Maxim De Cuyper al voor een ...

1725
1725
Patro blijft gaan en shopt opnieuw bij Sporting Hasselt

Patro Eisden droomt van promotie naar de Jupiler Pro League en kwam daar vorig seizoen al zeer ...

85
85
AA Gent toont veerkracht en pakt late oefenzege

AA Gent wil het komend seizoen over een volledig andere boeg gooien na de tegenvallende resultaten ...

180
180
'Westerlo zit niet stil: volgende transfer in aantocht'

Bij KVC Westerlo zullen er nog de nodige transfers afgerond gaan worden. Onze redactie weet dat er ...

88
88
'PSV rondt duurste deal ooit af, Ajax laat vedette gaan'

Bij Ajax en PSV staat er ook heel wat te gebeuren. De twee teams staan op het punt om een transfer ...

196
196
'Louwagie geeft niet toe: AA Gent weigert eerste voorstel'

Bij AA Gent zijn ze volop bezig met het afromen van de spelerskern. Dat is nodig vooraleer ze in de ...

305
305
'Westerlo aan zet: grote deal met MLS-club op komst'

Het gonst al een tijdje van de geruchten omtrent Griffin Yow. Voorlopig was er weinig concreet te ...

70
70

Meer sportnieuws