Romeo Vermant uit grote frustratie bij Club Brugge

door
Romeo Vermant uit grote frustratie bij Club Brugge

Romeo Vermant kwam vorig seizoen volledig boven water bij Club Brugge. Tegen het einde van het seizoen was de spits dé aanvalsleider van Nicky Hayen en zijn contract werd dan ook verlengd in het Jan Breydelstadion. Vermant gaf een interview aan Het Nieuwsblad.

Vermant is de zoon van icoon Sven Vermant en heeft een Blauw-Zwart hart. Toch zag het er lange tijd naar uit dat de spits Club Brugge zou verlaten, maar plots werd hij de vaste aanvaller onder Hayen. Het ging plots als een sneltrein voor Vermant.

LEES OOK: Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Grote frustratie 

Het was lang niet zeker of Vermant wel bij Club zou blijven. “Ik miste vorig seizoen bij momenten misschien wel wat vertrouwen van de club. Ik had een duidelijk signaal nodig dat ze in mij geloofden. Het is pas de laatste twee maanden dat ik veel minuten kreeg. Voordien was ik niet tevreden en lagen de kaarten anders. Ik wilde op dat moment misschien wel weg bij Club Brugge.”

Vermant uitte zijn frustratie over de situatie. “Het was frustrerend dat ik weinig kansen kreeg, want ik wist dat ik de capaciteiten had om ze te grijpen als ze kwamen. Toen het contractvoorstel er lag, wilde ik mij eerst concentreren op de rest van het seizoen. De bekerfinale en de titelstrijd kwamen nog. Ik had schrik dat het mij te veel zou afleiden. Daarna begin je pas echt na te denken.”

Bijna transfer

Vermant gaf toe dat hij bijna een transfer naar het buitenland had gemaakt. “Dat is zo, maar het is logisch dat je alles dan even naast elkaar legt en vergelijkt. Uiteindelijk was het niet zo’n moeilijke keuze. Club Brugge is de club van mijn hart. Ik ben blij dat ik hier nog zit. Speelminuten zijn op dit moment het allerbelangrijkste voor mij. Als Club Brugge er nog een extra zak geld tegenaan had gegooid, was ik niet per se gebleven.”

Uiteindelijk was het het project dat Vermant over de streep trok. “Maar het plan dat Club me voorschotelde, was goed. De bedoeling is om veel te spelen. Al zal het uiteindelijk van mezelf en mijn vorm afhangen. Als ik de weg van eind vorig seizoen in kan blijven slaan dan komt het goed. Tijdens de gesprekken in juni – er zijn er wel wat geweest uiteindelijk – heeft Club Brugge bovendien meermaals luidop het vertrouwen in mij uitgesproken.”

Zal Romeo Vermant volgend seizoen dé aanvalsleider van Club Brugge zijn?

Meest recent

WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

10
10
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

73
73
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

145
145
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

189
189
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

43
43
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

214
214
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

159
159
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

161
161
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

228
228
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

159
159
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

378
378
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

328
328
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

103
103
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

273
273
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

170
170
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

547
547
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

658
658
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

414
414
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

338
338
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

166
166
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

630
630
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

599
599
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

369
369
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

174
174
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

543
543

Meer sportnieuws